Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Jednorožec 10953

Odmete svojich najmench vzdelvacou stavebnicou s jednorocom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Jednorožec
SKU 10953
EAN 5702016911107
Kusy 8
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 6,50 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Prekvapte svoje dieťatko milou farebnou stavebnicou Môj prvý jednorožec (10953) zo série LEGO DUPLO. Táto všestranná hračka pozostáva z pestrofarebných dielikov rôznych tvarov, ktoré malé rúčky dokážu jednoducho zdvíhať, ukladať a ťahať. Jednorožec na hry i učenie Zapojte najmenších do nápaditých hier, ktoré ich naučia stavať a zoznámia ich s tvarmi a farbami. Vláčik s jednorožcom má mnoho dielikov vhodných pre batoľatá, ktoré je možné k vozňom pripájať a oddeľovať ich, a ponúka tak kopu herných možností. Stavebnica obsahuje stavebné kartičky s obrázkami modelov v životnej veľkosti, na ktoré môžu deti ukladať kocky a zároveň sa učiť farby a tvary. Pre ešte viac zábavy možno vláčik pripojiť k iným hračkám s kolieskami zo série DUPLO. Praktické vzdelávacie hračky pre deti zo série LEGO DUPLO hračky vkladajú deťom do rúk nekonečné možnosti hier, sebavyjadrenia a učenia hrou. Vďaka DUPLO stavebniciam môžu rodičia spolu s deťmi prežiť vzácne vývojové míľniky pri spoločných hrách.

  • Prekvapte svojich najmenších rozkošnou pestrofarebnou stavebnicou LEGO DUPLO (10953) Môj prvý jednorožec. Táto všestranná hračka obsahuje zábavné tvary, ktoré malé rúčky dokážu ľahko zdvíhať, ukladať a ťahať.
  • Obsahuje zostaviteľného jednorožca, 2 hviezdy, dúhu a 2 posúvacie vozne s kolieskami. Všetky tvary majú zaoblené rohy a detské rúčky ich dokážu ľahko zdvíhať a ukladať.
  • Set deťom pomôže rozvíjať jemnú motoriku a spoznávať farby a tvary pri stavaní spolu s rodičmi a opatrovateľmi.
  • Táto pôvabná, trvácna stavebnica je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre deti vo veku od 18 mesiacov.
  • Meria vyše 13 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Malé rúčky ju dokážu dokonale jednoducho zdvíhať a využívať v hrách.
  • Obsahuje stavebné kartičky s obrázkami modelov v životnej veľkosti. Deti na ne môžu pri stavaní ukladať kocky a rodičia im porozprávajú o farbách a tvaroch.
  • Všetky LEGO DUPLO súpravy navrhnuté odborníkmi majú nápadité prvky, ktoré podporujú neobmedzené hry rozvíjajúce zručnosti pre tých najmenších a ich rodičov a opatrovníkov.
  • LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..