Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Zábavný park 10956

Prjemn chvle v zbavnom parku pre cel rodinu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zábavný park
SKU 10956
Kusy 95
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 93,09 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vydajte sa so svojou ratolesťou na nápaditý výlet so stavebnicou LEGO DUPLO Mesto: Zábavný park (10956) a preskúmajte pestrú zmes atrakcií, ktoré zaujmú, zabavia a podnietia fantáziu v malých hlavičkách.

Zábava pre celú rodinu v lunaparku!
Zažite spolu so 7 postavičkami zo série DUPLO – 2 ženami, 1 mužom a 4 deťmi – kopu zábavy pri pestrofarebných a pútavých vzdelávacích aktivitách v lunaparku! Táto mnohotvárna hračka obsahuje kĺzačky, po ktorých sa môžete spúšťať, mechanický kolotoč, na ktorom si môžete zajazdiť, veľké ruské koleso s 3 farebnými kabínami, ktoré môžete ovládať, a k tomu vláčik, ktorý jazdí po lunaparku, hotdogy na predaj, zmrzlinu, fotoaparát, balóniky, košíčky, metlu a plyšového medvedíka. Nájdete tu dokonca aj premenlivé „dúhové“ svetlá, ktoré dotvárajú autentickú atmosféru zábavného parku.

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnom skladaní dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

  • Stavebnica LEGO DUPLO Mesto: Zábavný park (10956) je plná úžasných atrakcií, praktických prvkov a zábavy pre celú rodinu, ktoré zaujmú, zabavia a podnietia fantáziu v malých hlavičkách.
  • Obsahuje 7 postavičiek zo série DUPLO – 2 ženy, 1 muža a 4 deti – a k tomu 2 kĺzačky, mechanický kolotoč, otočné ruské koleso s 3 farebnými kabínami, posuvný vláčik a množstvo ďalších prvkov.
  • Doplnky ako hotdogy, zmrzlina, fotoaparát, balóniky, košíčky, metla a plyšový medvedík nabádajú k nekonečnému inscenovaniu scénok. Nechýbajú dokonca ani premenlivé „dúhové“ svetlá (súčasťou balenia sú 3 batérie LR44).
  • Táto veľká, pestrofarebná a detailná stavebnica je plná rôznych herných možností a vzdelávacích aktivít, ktoré inšpirujú k tvorivým hrám, zlepšujú jemnú motoriku predškolákov a súčasne rozvíjajú ich fantáziu.
  • Tento zábavný park plný rôznych funkcií ponúka nekonečné možnosti vzdelávania hravou formou pre deti vo veku od 2 rokov a zároveň umožňuje rodičom podeliť sa o vzácne okamihy vývoja ich drobcov.
  • Stavebnica meria vyše 28 cm na výšku, 123 cm na šírku a 28 cm do hĺbky, pričom sa dá preskupovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO DUPLO.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO DUPLO sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičova ich ratolesti.
  • Stavebnice zo série LEGO DUPLO spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..