Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10956 Zábavný park

Príjemné chvíle v zábavnom parku pre celú rodinu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zábavný park
SKU 10956
Kusy 95
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® DUPLO® Mesto: Zábavný park (10956) je plná úžasných atrakcií, praktických prvkov a zábavy pre celú rodinu, ktoré zaujmú, zabavia a podnietia fantáziu v malých hlavičkách.
  • Obsahuje 7 postavičiek zo série DUPLO® – 2 ženy, 1 muža a 4 deti – a k tomu 2 kĺzačky, mechanický kolotoč, otočné ruské koleso s 3 farebnými kabínami, posuvný vláčik a množstvo ďalších prvkov.
  • Doplnky ako hotdogy, zmrzlina, fotoaparát, balóniky, košíčky, metla a plyšový medvedík nabádajú k nekonečnému inscenovaniu scénok. Nechýbajú dokonca ani premenlivé „dúhové“ svetlá (súčasťou balenia sú 3 batérie LR44).
  • Táto veľká, pestrofarebná a detailná stavebnica je plná rôznych herných možností a vzdelávacích aktivít, ktoré inšpirujú k tvorivým hrám, zlepšujú jemnú motoriku predškolákov a súčasne rozvíjajú ich fantáziu.
  • Tento zábavný park plný rôznych funkcií ponúka nekonečné možnosti vzdelávania hravou formou pre deti vo veku od 2 rokov a zároveň umožňuje rodičom podeliť sa o vzácne okamihy vývoja ich drobcov.
  • Stavebnica meria vyše 28 cm na výšku, 123 cm na šírku a 28 cm do hĺbky, pričom sa dá preskupovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO®.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičova ich ratolesti.
  • Stavebnice zo série LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969.
  • LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..