Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Traktor a zvieratká z farmy 10950

Zbava s traktorom na ovej farme

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Traktor a zvieratká z farmy
SKU 10950
EAN 5702016889475
Kusy 27
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Umožnite deťom zažiť zábavu s traktorom, starať sa o zvieratká a tráviť čas nápaditými hrami so stavebnicou LEGO DUPLO Town Veselé zvieratká s traktorom (10950). Tento univerzálny traktor ponúka nekonečné možnosti na kreatívne a zábavné vzdelávacie hry.

Vzdelávanie hravou formou na farme
Rodičia a predškoláci môžu spolu zažiť kúzelné okamihy pri výpomoci na farme alebo v zoo. K dispozícii majú traktor s prívesom plným náradia, 2 roztomilé ovečky a figúrky farmára s dieťaťom. Keď sa budú deti starať o ovečky, napríklad im nosiť jedlo a kŕmiť ich, budú si zároveň zlepšovať jemnú motoriku a budovať sociálny či emočný rozsah.

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

  • So stavebnicou LEGO DUPLO Town Veselé zvieratká s traktorom (10950) môžu deti jazdiť na traktore a kŕmiť ovečky, čo ich inšpiruje k nápaditým hrám a predškolskému vzdelávaniu s vozidlami a zvieratkami.
  • Stavebnica obsahuje traktor s prívesom, 2 ovečky a figúrky farmára s dieťaťom, s ktorými sa môžu batoľatá hrať. Nechýba v nej ani strom, farmárske náradie a balík slamy s realistickou textúrou.
  • Deti si môžu pri práci na farme, nosenie slamy ovečkám a staranie sa o ne, rozvíjať jemnú motoriku a budovať sociálny a emočný rozsah.
  • Skvelý darček na Vianoce, sviatky, narodeniny alebo „len tak“ pre deti vo veku od 2 rokov, ktoré majú rady traktory, zvieratká a kreatívne hry.
  • Traktor meria vyše 15 cm na dĺžku a strom meria vyše 11 cm na výšku. Tento set ponúka rôzne možnosti na hranie a dá sa jednoducho skombinovať s inými hračkami zo série LEGO DUPLO Farma.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú modely zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice LEGO DUPLO sú vytvorené špeciálne pre batoľatá a obsahujú prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. A tak to robíme už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú striktné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..