Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10958 Tvorivá oslava narodenín

Hodnotná tvorivá stavebnica

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tvorivá oslava narodenín
SKU 10958
EAN 5702016973594
Kusy 200
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto hodnotná súprava tvorivej oslavy narodenín zo série LEGO® DUPLO® (10958) prekypuje farebnými kockami a dielikmi, ktoré malých staviteľov zavedú do sveta praktického stavania a hravého učenia.
  • Inšpirujte hlavičky detí 200 farebnými kockami rôznych zábavných tvarov vrátane hviezdičky či melóna. S touto všestrannou stavebnicou sa deti už nikdy nebudú chcieť prestať hrať a vzdelávať.
  • Z týchto kociek pre batoľatá možno postaviť narodeninovú tortu, darčeky, občerstvenie na párty, čísla amnoho ďalšieho. Pri stavaní inšpiratívnych modelov alebo čohokoľvek iného môžu deťom pomôcť rodičia.
  • Vhodné pre deti vo veku od 18 mesiacov. Táto zábavná vzdelávacia hračka pre batoľatá obsahuje dieliky, ktoré malé rúčky dokážu jednoducho zdvíhať a premiestňovať. Je tak skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť.
  • Táto 200-dielna súprava ponúka nekonečné herné možnosti Objavte ešte viac zábavy v kombinácii s ďalšími LEGO® DUPLO® súpravami.
  • Rodičia si môžu so svojimi najmenšími postaviť celú škálu nápaditých modelov vďaka jednoduchému návodu. Súprava obsahuje množstvo inšpiratívnych dielikov, s ktorými si deti užijú zábavné tvorivé stavanie a posunú hranice svojej fantázie.
  • Všetky LEGO® DUPLO® súpravy navrhnuté odborníkmi majú nápadité prvky, ktoré podporujú neobmedzené hry rozvíjajúce zručnosti pre tých najmenších a rodičov.
  • LEGO® DUPLO® súpravy spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..