Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lietadlo na letisku 10961

S touto leteckou stavebnicou narast vaej predstavivosti doslova krdla

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lietadlo na letisku
SKU 10961
EAN 5702017086439
Kusy 28
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte fantázii vášho drobca každý deň nové podnety pri cestovaní so stavebnicou LEGO DUPLO Mesto: Lietadlo na letisku (10961).

Zažívajte so svojím predškolákom letecké dobrodružstvá
Zažite vzrušujúce dobrodružstvá a zábavu s celou rodinou na palube osobného lietadla. Pridajte sa k otcovi a jeho dcére, ktorí letia na návštevu k príbuzným a priateľom. Vrchná časť lietadla sa dá oddeliť a odhalí tak ešte viac miesta na hranie vo vnútri. Na letisku sú otváracie dvere a otočná riadiaca veža, kĺzačka pre batožinu a… nechýbajú ani vrúcne objatia po pristátí!

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

  • Zažívajte spoločné dobrodružstvá so stavebnicou LEGO DUPLO Mesto: Lietadlo na letisku (10961) a doprajte fantázii vášho drobca každý deň nové podnety.
  • Obsahuje 3 figúrky zo série DUPLO – otca, dievča a pilota – a k tomu lietadlo s odnímateľnou strechou, otočnú riadiacu vežu na letisku a kĺzačku pre batožinu.
  • Zábavné doplnky vrátane plyšového medvedíka, zástavky a otváracieho kufríka dodajú scénkam z letiska ešte realistickejší nádych.
  • Pri zohrávaní nápaditých scénok z leteckých ciest a rodinných stretnutí môžu rodičia spolu so svojimi predškolákmi zažívať úžasné dobrodružstvá, vzrušujúce aktivity a deliť sa s nimi o dôležité okamihy ich vývoja.
  • Hľadáte zábavnú leteckú stavebnicu pre predškoláka vo veku od 2 rokov, ktorý má hlavu v oblakoch? Táto stavebnica LEGO DUPLO Mesto: Lietadlo na letisku vynesie detskú predstavivosť do závratných výšin!
  • Táto stavebnica meria vyše 22 cm na výšku, 38 cm na šírku a 29 cm na dĺžku a dá sa ľahko spájať s inými stavebnicami zo série LEGO DUPLO, čím otvára ďalšie nápadité možnosti pri hre.
  • Ľahko zrozumiteľný návod na stavanie obsahuje jednoduchý obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý dodá tvorivému skladaniu ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO DUPLO sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • Stavebnice zo série LEGO DUPLO spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..