Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Radostné detské chvíle 10943

Hrajte sa a spoznvajte oslavy nskeho novho roka a klku

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Radostné detské chvíle
SKU 10943
EAN 5702016911305
Kusy 227
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 68,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Súprava LEGO DUPLO Town (10943) Radostné detské chvíle predškolákom predstavuje dve úchvatné udalosti: oslavy čínskeho nového roka a prvý deň v škôlke. Vďaka dvom alternatívnym zostavám je táto vzdelávacia hračka pre najmenších nekonečným zdrojom učenia a hier.

Hra, ktorá deti pripraví na život a poteší i rodičov
Rodičia môžu prežiť spolu s deťmi cenné chvíle rozvoja zručností pri hrách s dvoma zostavami stavebnice. Deti sa môžu zahrať na rodinné tradície pri oslavách čínskeho nového roka, medzi ktoré patrí darovanie červených obálok a jedenie knedličiek, či pripraviť sa na dennú rutinu v škôlke. Pri hrách na tieto životné udalosti získajú základné vedomosti, zlepšia svoju jemnú motoriku a sociálne schopnosti a vycibria si emocionálnu inteligenciu. Tieto schopnosti im neskôr pomôžu aj v skutočnom živote.

Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
LEGO DUPLO súpravy vkladajú nespočetné možnosti zábavy, vyjadrenia sa a veselého poznávania do rúk vašich predškolákov.

  • Stavebnica LEGO DUPLO Town (10943) Radostné detské chvíle je prémiová súprava 2 v 1, s ktorou sa predškoláci naučia o dvoch veľkých rodinných momentoch: oslavách čínskeho nového roka a nástupe do škôlky.
  • Súprava je plná kvalitných funkcií vrátane otváracích dverí a okien, textilných posteľných prestieradiel, otváracích zásuviek, stolíka s knedličkami a šmýkačky, po ktorej sa môžu figúrky skĺznuť.
  • Pri hrách na rodinné tradície, ktoré obklopujú oslavy čínskeho nového roka, a dennú rutinu v škôlke môžu deti rozvíjať zručnosti, ktoré im neskôr pomôžu v skutočnom živote.
  • Pre deti vo veku od 2 rokov. Výnimočný darček plný funkcií, pri hre s ktorým sa predškoláci zahrajú na veľké životné udalosti a pripravia sa tak na ne.
  • Stavebnica osláv čínskeho nového roka meria vyše 28 cm na výšku, 44 cm na šírku a 44 cm do hĺbky a škôlka zas meria 21 cm na výšku, 44 cm na šírku a 40 cm do hĺbky.
  • Pri hre sa deti môžu naučiť kopec vecí: čísla, písmená, čas, denné návyky, prípravu jedla,prípravu pred spaním, chodiť na nočník… no najmä význam rodiny a priateľov.
  • Pri hrách na rodinné stretnutia a vážené tradície si rodičia i starí rodičia užijú hru s touto súpravou spoločne s deťmi a zbaví ich obáv o nástupe do škôlky.
  • Zaveďte svojich predškolákov do známych príbehov plných zábavných postáv a hravého učenia so sériou LEGO DUPLO Town. Odborníci navrhli tieto hračky tak, aby pomáhali rozvíjať myslenie detí prostredníctvom neobmedzených hier.
  • LEGO DUPLO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..