Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 11007 Zelené kreatívne kocky

So zábavnou LEGO začiatočníckou súpravou môžu deti stavať, tvoriť a objavovať zákutia svojej fantázie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zelené kreatívne kocky
SKU 11007
EAN 5702016616583
Kusy 60
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 4,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fascinujúca kolekcia zelených LEGO® kociek pre deti vo veku nad 4 roky. Táto úžasná súprava obsahuje 3 ľahko zostaviteľné hračky a je plná neobmedzeného množstva zábavy a kreatívnych možností.
  • Zo 60 LEGO® kociek a dielikov možno postaviť 3 modely: zeleného psíka, mini helikoptéru a jabloň. A vďaka štýlovým prvkom a neobmedzeným možnostiam na vlastnú tvorbu sú tvorivá zábava nikdy nekončí.
  • Postavenie 3 hračiek a hranie sa s nimi je len začiatok. Keď si deti vytvoria vlastné modely a vymyslia vlastné príbehy, stať sa môže čokoľvek. V kombinácii s inými LEGO® hračkami naberá zábava s touto súpravou úplne nové rozmery.
  • Táto LEGO® začiatočnícka súprava pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 4 roky je skvelým darčekom pre začiatočníckych i pokročilejších staviteľov, ktorí chcú obohatiť svoju zbierku LEGO súprav.
  • LEGO® Classic Zelené kreatívne kocky sú skvelou začiatočníckou súpravou. V kombinácii s inými LEGO súpravami získate ešte viac herných možností.
  • Nie sú potrebné žiadnebatérie, takže zábava sa nikdy nekončí. Keďže túto skvelú LEGO® hračku na rozvoj zručností poháňa len detská fantázia, rozvíja kritické myslenie, schopnosti riešenia problémov a mnoho iných zručností!
  • Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania s 3 začiatočníckymi modelmi. A pri objavovaní kreatívnych možností s touto súpravou si užijú stále viac a viac zábavy.
  • Balenia LEGO® Classic súprav sú plné podnetnej kombinácie kociek a dielikov, ktoré deti inšpirujú neobmedzene sa hrať a tvoriť. Keďže sú súpravy zo série LEGO Classic zábavné, intuitívne a plné nápadov a inšpirácie, nič nie je nemožné!
  • Všetky LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, hryzieme, ohýbame, naťahujeme a robíme na nich škrabance, aby sme vás mohli uistiť, že každý kúsok spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality a že je pre vaše dieťa bezpečný.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..