Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 11009 Kocky a svetl

Nakopnite detsk kreativitu s LEGO spravou Kocky a svetl s tieovm divadlom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky a svetl
SKU 11009
EAN 5702016616606
Kusy 441
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto LEGO súpravou na deti čaká dvojnásobná dávka zábavy. Najskôr si postavia štýlové modely a tie potom premenia na tieňové bábky pomocou svetelnej kocky.

Od kociek k tieňovému divadlu
Deti vo veku nad 5 rokov budú skutočne očarené, keď sa z minimodelov stanú fantastické tieňové bábky. Tiene sa budú hýbať, zmenšovať a zväčšovať, fantázia bude naberať na obrátkach a deti si tak môžu vymýšľať vlastné príbehy. Postaviť môžu až 12 zábavných LEGO hračiek vrátane zámku, tváre, princeznej, netopiera, kohúta, zločinca, pirátskej lode, sovy, ducha, veterného mlynu, žraloka a dinosaura. Zo zvyšných kociek si môžu postaviť vlastné výtvory, takže udiať sa môže naozaj čokoľvek! A po spustení vrhačov tieňa tieňové predstavenie nemá konca!

Rozvoj zručností plný stavania a tvorenia
LEGO Classic stavebnice vkladajú inšpiráciu a nápady do rúk detí. Tie sa môžu vďaka jasnému návodu pustiť do hier raz-dva. Okrem radosti z vytvárania vlastných výtvorov tak získajú kľúčové zručnosti pre úspech.

  • Zaveďte deti do sveta zábavného stavania s 12 minimodelmi a sledujte, ako ich premenia na úžasné tieňové bábky! Tieto dve svetelné kocky vrhačov tieňa ponúkajú nekonečné možnosti tvorby.
  • Deti si môžu postaviť až 12 zábavných LEGO hračiek vrátane zámku, tváre, princeznej, netopiera, kohúta, zločinca, pirátskej lode, sovy, ducha, veterného mlynu, žraloka a dinosaura a zo zvyšných kociek si môžu postaviť vlastné výtvory.
  • Deti si môžu vybrať model, postaviť ho, zahrať sa s ním, vrhnúť jeho tieň a potom pomocou druhej svetelnej kocky vrhača tieňa pridať ďalší obrázok. Takto môžu povoliť uzdu svojej fantázii a vymýšľať skvelé príbehy so svojimi tieňovými bábkami!
  • Skvelý divadelný darček na Vianoce alebo narodeniny pre deti vo veku nad 5 rokov, ktoré poteší neobmedzené kreatívne stavanie z LEGO kociek a rozprávanie príbehov s tieňovými bábkami.
  • Svetelná kocka vrhača tieňa meria viac ako 22 cm na dĺžku, takže je ideálna na ovládanie malými prštekmi. Okrem 12 modelov si môžu vymyslieť aj vlastné kreatívne modely zo zvyšných kociek.
  • Batérie do svetelnej kocky sú súčasťou balenia (2 x LR41), takže deti sa môžu ihneď pustiť do svojich tieňových vystúpení. Samozrejme, praktický model poháňa len detská fantázia.
  • Má byť táto súprava darčekom pre nováčika v LEGO stavebniciach? Nevadí! Vďaka jednoduchým pokynom môžu bez váhania začať. A ak by sa návod stratil, stačí si stiahnuť nový z webovej stránky LEGO.comuildinginstructions.
  • LEGO Classic súpravy podnecujú to najzábavnejšie neobmedzené hranie pomocou kombinácie kociek, dielikov, nápadov a inšpirácie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a jednoduché!
  • LEGO hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto to robíme už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú,ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..