Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 11009 Kocky a svetlá

Nakopnite detskú kreativitu s LEGO súpravou Kocky a svetlá s tieňovým divadlom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky a svetlá
SKU 11009
Kusy 441
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zaveďte deti do sveta zábavného stavania s 12 minimodelmi a sledujte, ako ich premenia na úžasné tieňové bábky! Tieto dve svetelné kocky vrhačov tieňa ponúkajú nekonečné možnosti tvorby.
  • Deti si môžu postaviť až 12 zábavných LEGO hračiek vrátane zámku, tváre, princeznej, netopiera, kohúta, zločinca, pirátskej lode, sovy, ducha, veterného mlynu, žraloka a dinosaura a zo zvyšných kociek si môžu postaviť vlastné výtvory.
  • Deti si môžu vybrať model, postaviť ho, zahrať sa s ním, vrhnúť jeho tieň a potom pomocou druhej svetelnej kocky vrhača tieňa pridať ďalší obrázok. Takto môžu povoliť uzdu svojej fantázii a vymýšľať skvelé príbehy so svojimi tieňovými bábkami!
  • Skvelý divadelný darček na Vianoce alebo narodeniny pre deti vo veku nad 5 rokov, ktoré poteší neobmedzené kreatívne stavanie z LEGO kociek a rozprávanie príbehov s tieňovými bábkami.
  • Svetelná kocka vrhača tieňa meria viac ako 22 cm na dĺžku, takže je ideálna na ovládanie malými prštekmi. Okrem 12 modelov si môžu vymyslieť aj vlastné kreatívne modely zo zvyšných kociek.
  • Batérie do svetelnej kocky sú súčasťou balenia (2 x LR41), takže deti sa môžu ihneď pustiť do svojich tieňových vystúpení. Samozrejme, praktický model poháňa len detská fantázia.
  • Má byť táto súprava darčekom pre nováčika v LEGO® stavebniciach? Nevadí! Vďaka jednoduchým pokynom môžu bez váhania začať. A ak by sa návod stratil, stačí si stiahnuť nový z webovej stránky LEGO.comuildinginstructions.
  • LEGO® Classic súpravy podnecujú to najzábavnejšie neobmedzené hranie pomocou kombinácie kociek, dielikov, nápadov a inšpirácie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a jednoduché!
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. Takto to robíme už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú,ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..