Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 11008 Kocky a domčeky

Podnecujte kreatívne stavanie s touto stavebnicou obydlí

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky a domčeky
SKU 11008
Kusy 270
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti si môžu postaviť 6 rôznych obydlí a následne vymyslieť kreatívny dom svojich snov. A čo potom? Vďaka tvorivým hrám a neobmedzenej zábave s touto všestrannou hračkou je možné naozaj všetko.
  • Z tejto 270-dielnej súpravy možno postaviť 6 rôznych obydlí: rodinný dom, maják, iglú, zámok, malý domček a veterný mlyn. Deti si však môžu vytvoriť aj vlastné výtvory a zároveň tak budovať zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • Deti zbožňujú stavanie modelov a hranie sa s nimi, no skutočná zábava začína, keď si postavia vlastné výtvory! Kocky a dieliky možno skombinovať s inými LEGO® hračkami pre ešte viac zábavy.
  • Chlapci a dievčatá vo veku nad 4 roky si túto stavebnicu úplne zamilujú. Táto vzdelávacia LEGO® hračka je ideálnym darčekom na narodeniny a Vianoce pre deti, ktoré zaujíma výstavba domov, veterných mlynov, majákov a iglú.
  • Súprava LEGO® Classic Kocky a domy je skvelým spôsobom, ako deťom ukázať svet tvorivého stavania. V kombinácii s inými LEGO súpravami získate ešte viac herných možností.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie, takže zábava sa nikdy nekončí. Nekonečné hranie poháňa len detská fantázia – hračka preto rozvíja kritické myslenie, schopnosti riešenia problémov a dodáva deťom radosť z vlastných výtvorov.
  • Vďaka jednoduchým a jasným pokynom môžu deti začať LEGO® začiatočnícke modely stavať hneď po otvorení balenia. Čím viac sa budú hrať, tým viac nových herných možností ich hlavičky zostroja.
  • LEGO® Classic súpravy podnecujú to najzábavnejšie neobmedzené hranie pomocou kombinácie kociek, dielikov, nápadov a inšpirácie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a jednoduché!
  • Všetky LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. To znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa skupina LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky a diely nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a robia sa na nich škrabance – aby ste si mohli byť istí, že hračka je pre vaše dieťa bezpečná..

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..