Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kocky a domčeky 11008

Podnecujte kreatvne stavanie s touto stavebnicou obydl

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky a domčeky
SKU 11008
EAN 5702016616590
Kusy 270
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti rozumejú, prečo je dôležité mať domov, už od veľmi útleho veku. Táto LEGO Classic súprava Kocky a domy je teda ideálnym spôsobom, ako ich zaviesť do sveta kreatívneho stavania. Deti si môžu stavebnicu postaviť, hrať sa s ňou a znova stavať a zároveň tak rozvíjať cenné zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.

S týmto zábavným výberom LEGO domov sa môžu deti pustiť ihneď do stavania
Chlapci a dievčatá vo veku nad 4 roky si zamilujú stavanie a hry s týmito 6 ľahko zostaviteľnými LEGO modelmi. Postaviť možno rodinný dom, maják, iglú, zámok, malý domček a veterný mlyn. Vďaka jednoduchým pokynom a štýlovým prvkom, ako sú napríklad otáčajúce sa lopatky veterného mlynu, je stavanie rýchle a zábavné. Po postavení modelov ostane deťom ešte niekoľko kociek a dielikov, z ktorých si môžu postaviť dom svojich snov.

Rozvíjajte kľúčové zručnosti so stavebnicami zo série LEGO Classic
LEGO Classic stavebnice do detských rúk vkladajú nápady a inšpiráciu. Zábavné modely je možné pomocou jednoduchým pokynov ihneď postaviť. Pri objavovaní radosti z vytvárania vlastných stavebných výtvorov získajú zručnosti, ktoré im zaistia úspech v budúcnosti.

  • Deti si môžu postaviť 6 rôznych obydlí a následne vymyslieť kreatívny dom svojich snov. A čo potom? Vďaka tvorivým hrám a neobmedzenej zábave s touto všestrannou hračkou je možné naozaj všetko.
  • Z tejto 270-dielnej súpravy možno postaviť 6 rôznych obydlí: rodinný dom, maják, iglú, zámok, malý domček a veterný mlyn. Deti si však môžu vytvoriť aj vlastné výtvory a zároveň tak budovať zručnosti, ktoré im ostanú na celý život.
  • Deti zbožňujú stavanie modelov a hranie sa s nimi, no skutočná zábava začína, keď si postavia vlastné výtvory! Kocky a dieliky možno skombinovať s inými LEGO hračkami pre ešte viac zábavy.
  • Chlapci a dievčatá vo veku nad 4 roky si túto stavebnicu úplne zamilujú. Táto vzdelávacia LEGO hračka je ideálnym darčekom na narodeniny a Vianoce pre deti, ktoré zaujíma výstavba domov, veterných mlynov, majákov a iglú.
  • Súprava LEGO Classic Kocky a domy je skvelým spôsobom, ako deťom ukázať svet tvorivého stavania. V kombinácii s inými LEGO súpravami získate ešte viac herných možností.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie, takže zábava sa nikdy nekončí. Nekonečné hranie poháňa len detská fantázia – hračka preto rozvíja kritické myslenie, schopnosti riešenia problémov a dodáva deťom radosť z vlastných výtvorov.
  • Vďaka jednoduchým a jasným pokynom môžu deti začať LEGO začiatočnícke modely stavať hneď po otvorení balenia. Čím viac sa budú hrať, tým viac nových herných možností ich hlavičky zostroja.
  • LEGO Classic súpravy podnecujú to najzábavnejšie neobmedzené hranie pomocou kombinácie kociek, dielikov, nápadov a inšpirácie. Rozvíjanie kreatívneho myslenia nebolo ešte nikdy také zábavné a jednoduché!
  • Všetky LEGO hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. To znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa skupina LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO kocky a diely nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a robia sa na nich škrabance – aby ste si mohli byť istí, že hračka je pre vaše dieťa bezpečná..

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..