Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Priesvitné kreatívne kocky 11013

Vneste iskru hre s LEGO stavebnicami pomocou priesvitnch LEGO kociek!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Priesvitné kreatívne kocky
SKU 11013
Kusy 500
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 31,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Sada priesvitných kreatívnych kociek (11013) zo série LEGO Classic obsahuje ohromnú škálu priesvitných LEGO kociek rôznych tvarov, farieb a veľkostí, ako aj vzrušujúci výber klasických LEGO kociek, dielikov, očí a koliesok. Skrátka všetko, čo deti potrebujú na hodiny tvorivých hier.

Dokonalá sada pre malých staviteľov vo veku od 4 rokov
Táto kvalitná sada ponúka 8 inšpiratívnych nápadov na postavenie rôznych modelov – vtáčika, leva, korytnačky, robota, jednorožca, ružového vtáčika, čarodejníka so stolom na elixíry a ryby pri korálovom útese. A keďže sa dodáva s jednoduchým tlačeným a digitálnym návodom, potešenie a hrdosť z vlastných LEGO hračiek si užijú aj nováčikovia.

Pomoc pri rozvoji kľúčových zručností do života
Stavebnice zo série LEGO Classic chlapcov a dievčatá inšpirujú objavovať kúty fantázie a tvoriť. Do hier a stavania môžu zapojiť aj kamarátov a rodinu a zároveň tak rozvíjať fyzické zručnosti i tvorivosť. Učenie ešte nikdy nebolo také zábavné!

  • Naštartujte detskú tvorivosť touto inšpiratívnou 500-dielnou stavebnicou, ktorá obsahuje celú kopu rôznych priehľadných LEGO dielikov, ako aj klasické LEGO kocky, oči a kolesá. Vďaka tomu všetkému môžete vytvoriť osem zábavných modelov a ešte viac.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie vtáčika, leva, korytnačky, robota, jednorožca, ružového vtáka, čarodejníka so stolom s elixírmi a rybku v koralovom prostredí, a k tomu ďalšie LEGO kocky pre viac tvorivej zábavy!
  • Stavbaa hra s ôsmimi hračkami, ktoré sú súčasťou stavebnice LEGO Classic Priesvitné kreatívne kocky (11013), sú len začiatok. Na deti čaká celý svet tvorivej zábavy, ktorý môžu objavovať.
  • Poslúži ako pôsobivý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre staviteľov, ktorí s LEGO stavebnicami ešte len začínajú, ako aj pre chlapcov a dievčatá, ktoré chcú pridať svojej LEGO kolekcii trochu lesku.
  • Deti môžu pri hre s 500 LEGO kockami vrátane širokého výberu priehľadných dielikov povoliť uzdu svojej tvorivosti. Stavebnicu tiež možno kombinovať s ďalšími originálnymi LEGO sadami pre ešte viac zábavy pri hre a stavaní.
  • V balení nájdete samostatné vrecúška s kockami. Každé obsahuje LEGO dieliky potrebné na postavenie dvoch modelov. Jednoducho si vyberte, otvorte vrecúško a zábava sa môže začať!
  • Súčasťou je tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions. Ponúka nástroje na približovanie, otáčanie a zobrazovanie modelu, vďaka ktorému bude stavanie o niečo živšie.
  • Stavebnice LEGO Classic podnecujú neobmedzenú tvorivú hru. Rozvoj tvorivého myslenia a zručností detí pri riešení problémov ešte nikdy nebol taký zábavný!
  • LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné.
  • Všetky LEGO stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zabezpečiť, že spĺňajú prísne bezpečnostné normy.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..