Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kocky a kolesá 11014

Natartujte tvorivos det deviatimi LEGO hrakami na kolieskach!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kocky a kolesá
SKU 11014
Kusy 653
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 46,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Táto pôsobivá sada kociek a koliesok (11014) zo série LEGO Classic je skvelým darčekom pre deti, ktoré zbožňujú hry plné praktického skladania. Postaviť z nej môžu až 9 inšpiratívnych modelov na kolieskach a keďže je súčasťou aj kopa dielikov a kociek navyše, tvorivú zábavu si chlapci či dievčatá s kamarátmi a rodinou užijú celé hodiny.

Čo je v balení?
Modely tejto sady si musia skrátka postaviť všetky deti! Nájdu tam autíčko, vlak, školský autobus, robota, zebru na skejtborde, pretekárskeauto, zajačika na invalidnom vozíku, kačičku na ťahanie a opicu na banánovom skejtborde.

Ideálne pre deti od 4 rokov
Hry s týmito zábavnými LEGO hračkami si deti zamilujú. Každá sa dodáva s jednoduchým tlačeným a digitálnym návodom, aby sa aj nováčikovia mohli pochváliť vlastnými LEGO hračkami.

Pomoc pri rozvoji kľúčových zručností
LEGO Classic sady vkladajú deťom do rúk nápady a inšpiráciu prostredníctvom hračiek, ktoré podporujú hry bez hraníc a rozvoj tvorivosti a jemnej motoriky.

  • Deti, kamaráti a celé rodiny sa môžu naplno vyblázniť s 9 hračkami z kociek a výberom pestrofarebných koliesok, kociek a dielikov, ktoré fantáziu poriadne naštartujú!
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na postavenie autíčka, autobusu, robota, zebry na skejtborde, pretekárskeho auta, zajačika na invalidnom vozíku, kačičky na ťahanie a opice na banánovom skejtborde, ako aj ďalšie LEGO kocky.
  • Táto kvalitná sada prekypuje tvorivými možnosťami na stavanie plné rozvoja a herných zážitkov. Deti ju môžu spojiť s LEGO sadami, ktoré už majú doma, a užiť si ešte viac tvorivej zábavy.
  • Sada LEGO Classic (11014) Kocky a kolesá je pôsobivým darčekom na každú príležitosť. Vhodná pre chlapcov i dievčatá od 4 rokov.
  • Deti si môžu vybrať z 653 LEGO dielikov a postaviť, čo im len napadne.
  • V balení nájdete samostatné vrecúška s LEGO dielikmi potrebnými na 1 alebo 2 modely. Stačí vybrať model, otvoriť vrecúško s kockami a pustiť sa do skladania!
  • Obsahuje zrozumiteľný návod pre deti od 4 rokov, vďaka ktorému aj nováčikovia môžu zažiť pocit hrdosti a radosti z vytvorenia vlastných LEGO hračiek.
  • LEGO Classic hračky vkladajú deťom do rúk množstvo nápadov a inšpirácie. Zároveň im pomáhajú rozvíjať tvorivé myslenie a jemnú motoriku prostredníctvom neobmedzených hier.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a vždy správne fungovali.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá sada spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..