Notice: Undefined variable: series in /home/u68100p141970/domains/brickmaster.sk/public_html/wp-content/themes/lego/functions.php on line 259
Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Tádž Mahal 21056

Postavte a vystavte na obdiv psobiv model LEGO Td Mahal

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tádž Mahal
SKU 21056
Kusy 2022
Séria LEGO UNKNOWN
Vek 18+ vek
Cena LEGO 124,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Bez ohľadu na to, či ste už niekedy v minulosti mali to šťastie Tádž Mahal navštíviť a chcete získať upomienku na tento okamih, alebo snívate o tom, že ho raz uvidíte, alebo skrátka len máte radi elegantné budovy, táto stavebnica z kolekcie skvostov LEGO Architecture (21056) je pre vás ako stvorená.

Úžasné detaily
Táto inšpiratívna a praktická hračka vám umožňuje postaviť si vo voľnom čase symbol večnej lásky a jeden zo svetových architektonických skvostov v LEGO štýle. Pokochajte sa autentickými detailmi, ako je krypta s hrobmi Mumtáz a Šáhdžahána, centrálna sieň s 2 kenotafmi, monumentálne ívány, hlavná kupola, 4 chhatri a 4 štíhle minarety. Celý model, ktorý po vystavení určite vyvolá úžasný dojem, dopĺňa LEGO kocka s nápisom „Taj Mahal“.

Krásny darček
Táto stavebnica, ktorá je súčasťou kolekcie špičkových modelov LEGO pre dospelých, je fantastickým darček, ktorý môžete venovať sami sebe. Zároveň ide o inšpiratívny darček pre všetkých fanúšikov stavebníc LEGO a všetkých tých vo vašom okolí, ktorí majú radi Tádž Mahal, Indiu, cestovanie alebo architektúru.

  • Postavte a vystavte na obdiv symbol večnej lásky v podobe tohto nádherne detailného modelu z kolekcie skvostov LEGO Architecture: Tádž Mahal (21056).
  • Krypta s hrobkami Mumtáz a Šáhdžahána, centrálna sieň s 2 kenotafmi, ívány, hlavná kupola, 4 chhatri, 4 minarety a ďalšie autentické detaily sú krásne pretvorené do štýlu LEGO.
  • Centrálna sieň sa dá vybrať, čím odhalí kryptu pod ňou. Tento model zároveň obsahuje LEGO kocku s nápisom „Taj Mahal“, ktorá dopĺňa celkový dojem tohto pôsobivého výstavného kúsku.
  • Bez ohľadu na to, či ste v Indii a v Tádž Mahale boli alebo o tom iba snívate, prípadne či máte radi cestovanie a architektúru, táto stavebnica je pre vás ako stvorená. Zároveň ide o výnimočný darček pre vašich tvorivých priateľov.
  • Tento architektonický model, ktorý meria 20 cm na výšku, 23 cm na šírku a 23 cm do hĺbky, bude pôsobivým výstavným kúskom vo vašej domácnosti alebo kancelárii.
  • Čaro tejto zberateľskej, 2 022-dielikovej a komplexnej stavebnice spočíva v úplnom ponorení do stavania, ktoré vo vás zanechá uvoľnený, osviežujúci a naozaj uspokojujúci pocit.
  • Obsahuje podrobné pokyny, takže ju hravo poskladajú aj LEGO začiatočníci, a k tomu brožúru s príbehom o Tádž Mahal (Len v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť na LEGO.com/architecture).
  • LEGO Architecture: Tádž Mahal je súčasťou kolekcie špičkových stavebníc pre dospelých, ako ste práve vy, ktorí majú radi praktické a tvorivé projekty.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví s cieľom zaistiť,aby sa vždy bezpečne a pevne spájali.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..