Notice: Undefined variable: series in /home/bricksk/public_html/wp-content/themes/lego/functions.php on line 259
Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21056 Tádž Mahal

Postavte a vystavte na obdiv pôsobivý model LEGO Tádž Mahal

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tádž Mahal
SKU 21056
Kusy 2022
Séria LEGO UNKNOWN
Vek 18+ vek
Cena LEGO 103,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Postavte a vystavte na obdiv symbol večnej lásky v podobe tohto nádherne detailného modelu z kolekcie skvostov LEGO® Architecture: Tádž Mahal (21056).
  • Krypta s hrobkami Mumtáz a Šáhdžahána, centrálna sieň s 2 kenotafmi, ívány, hlavná kupola, 4 chhatri, 4 minarety a ďalšie autentické detaily sú krásne pretvorené do štýlu LEGO®.
  • Centrálna sieň sa dá vybrať, čím odhalí kryptu pod ňou. Tento model zároveň obsahuje LEGO® kocku s nápisom „Taj Mahal“, ktorá dopĺňa celkový dojem tohto pôsobivého výstavného kúsku.
  • Bez ohľadu na to, či ste v Indii a v Tádž Mahale boli alebo o tom iba snívate, prípadne či máte radi cestovanie a architektúru, táto stavebnica je pre vás ako stvorená. Zároveň ide o výnimočný darček pre vašich tvorivých priateľov.
  • Tento architektonický model, ktorý meria 20 cm na výšku, 23 cm na šírku a 23 cm do hĺbky, bude pôsobivým výstavným kúskom vo vašej domácnosti alebo kancelárii.
  • Čaro tejto zberateľskej, 2 022-dielikovej a komplexnej stavebnice spočíva v úplnom ponorení do stavania, ktoré vo vás zanechá uvoľnený, osviežujúci a naozaj uspokojujúci pocit.
  • Obsahuje podrobné pokyny, takže ju hravo poskladajú aj LEGO® začiatočníci, a k tomu brožúru s príbehom o Tádž Mahal (Len v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť na LEGO.com/architecture).
  • LEGO® Architecture: Tádž Mahal je súčasťou kolekcie špičkových stavebníc pre dospelých, ako ste práve vy, ktorí majú radi praktické a tvorivé projekty.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví s cieľom zaistiť,aby sa vždy bezpečne a pevne spájali.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..