Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Útok Illagerov 21160

Stavebnica z prostredia dediny vo svete Minecraft s obludnm hryzcim Ravagerom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útok Illagerov
SKU 21160
EAN 5702016618273
Kusy 562
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Akčné dobrodružstvo vo svete LEGO Minecraft s inšpiratívnym prostredím, štýlovými doplnkami a postavičkami z populárnej počítačovej hry. Keď príde tajomný Kai poraziť nepriateľských votrelcov, môže sa stať čokoľvek!Kopec herných a stavebných možností!Súprava obsahuje 3 Minecraft prostredia – púštny dom, trhovisko a pole s plodinami, ktorými možno tvoriť nekonečné herné variácie. Zábava môže pokračovať vnútri po otvorení strechy domu. Okrem priateľských dedinčanov tu sú aj novinky na január 2020 – Illagieri, Vindicator a celý rad zvierat a doplnkov, ako aj desivý Ravager, proti ktorému sa treba postaviť! Je taký veľký, že sa na ňom môžu Minecraft figúrky aj voziť. Pozor na jeho zatvárateľnú tlamu!Zažite akčné scény zo sveta Minecraft s LEGO kockami a figúrkami!LEGO Minecraft stavebnice prinášajú deťom možnosť samostatných i skupinových hier. Vďaka zostaviteľným Minecraft figúrkam, ktoré prichádzajú ako novinky na január 2020, deti stavebnicu nebudú chcieť vôbec odložiť!

  • Preneste hráčov Minecraft s touto akčnou LEGO Minecraft súpravou do novej dimenzie. Deti si môžu voliť medzi 3 rôznymi formami. Tak sa v boji proti nepriateľským mobom a ich obludnému Ravagerovi dookola dostávajú do praktických dobrodružstiev!
  • Deti si tieto novinky na január 2020 – Illagierov a ich veľkého hryzúceho Ravagera, na ktorom sa môžu Illagieri aj voziť, rýchlo obľúbia. Títo naničhodníci vnášajú do hry aj do ďalších súprav z edície LEGO Minecraft konflikty a akčnú atmosféru.
  • Tajomná figúrka Kaia sa ženie ako o závod zachrániť dedinčanov, ich púštny dom, trhovisko a plodiny. A keď sa súboj skončí, hráči si môžu vybrať z 3 rôznych foriem stavebnice a prestavať si ju tak, aby prinášala ešte napínavejšie dobrodružstvá.
  • Deti vo veku od 7 rokov si budú túto univerzálnu Minecraft súpravu rady stavať, hrať sa s ňou a znova sa k nej vracať. Skvelo sa hodí ako vianočný alebo narodeninový darček pre deti, ktoré radi objavujú nové spôsoby hry.
  • Táto súprava obsahujúca 3 rôzne formy meria vyše 46 cm na dĺžku, 34 cm na šírku a 26 cm na výšku. Keď sa jedna forma prestavia na inú a skombinuje s inou LEGO súpravou, zábava môže byť ešte oveľa lepšia!
  • Batérie nie sú potrebné. Stavebnica vyžaduje praktický prístup, čím podporuje u detí rozvoj manuálnych zručností, tvorivosti a schopnosti riešenia problémov. Či už sa dieťa hrá samostatne alebo v skupine, vďaka fantázii sa potešenie nikdy nekončí!
  • Deti sa môžu buď bez čakania pustiť do zábavného stavania podľa vlastnej fantázie, alebo si pozrieť jednoduché pokyny a tak hneď začať stavať! A ak by sa návod stratil, jednoducho si prevezmite nový z webovej stránky LEGO.comuildinginstructions.
  • LEGO Minecraft stavebnice dokonale prenášajú napínavú atmosféru Minecraftu do reálneho sveta. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • LEGO stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj naše vlastné prísne kritériá kvality s ohľadom na to, aby boli kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladali a rozpájali!
  • V LEGO Group nechávame LEGO kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, hryzieme, ohýbame a škriabeme, aby sme vás mohli uistiť, že každý kúsok spĺňa najvyššie normy v oblasti bezpečnosti a kvality že vaše dieťa je v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..