Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Škôlka pre pandy 21158

Polohovaten pandy, ktor je rados rozmaznva, v Minecraft klke pre pandy!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Škôlka pre pandy
SKU 21158
EAN 5702016618259
Kusy 204
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Poznáte hráča, ktorý by sa rád staral o roztomilé figúrky pánd z hry Minecraft? Tak teraz sa to dá! Stavebnica škôlky pre pandy od LEGO Minecraft prenáša tieto dobrodružstvá do reality. Deti môžu prežívať hry vo svete Minecraft autentickým a praktickým spôsobom aj v skutočnom svete.Vlastné príbehy so stavebnicami vo svete Minecraft!Deti vo veku od 7 rokov môžu pokračovať vo svojich online dobrodružstvách pri hre Minecraft v reálnom svete. Môžu sa starať o mláďa pandy a zabávať ho, pripraviť mu škôlku a posteľ na streche, kde hravé medvieďa spí. Nechýba ani hŕstka bambusov a Alex doniesla lahodný koláč!Vďaka roztomilým pandám vyzerá svet LEGO Minecraft ešte čarovnejšie! Najlepšou správou pre dospelých je, že táto stavebnica sa skvelo hodí ako darček na Vianoce a narodeniny pre deti. Súpravy LEGO Minecraft prinášajú deťom možnosť nekonečného samostatného hrania. A s pohyblivými, rozkošnými pandami, ktoré prichádzajú ako novinka na január 2020, nebudú chcieť hru odložiť!

  • Univerzálna stavebnica s pandami prenáša obľúbené príbehy zo sveta Minecraft do reality. Deti si môžu vychutnávať zábavu v štýle Minecraft pri stavaní LEGO súpravu škôlky a keď sa začnú starať o rozkošné pandy zo sveta hračiek.
  • Najroztomilejšie moby vo svete Minecraft! Minecraft postavičky pandy a pandieho mláďaťa sú novinkou januára 2020 vedia sedieť, stáť a pohybovať hlavami. Na návštevu prišiel Ocelot – na jedenie je tu bambus a Alex priniesla pre všetkých koláč!
  • Deti môžu stavať a hrať sa vo vlastnom prostredí Minecraft. Dá sa tu pripraviť aj chatka pre pandy s posteľou na streche pre unavené mláďatá. A, ak sa niekde nachádza nejaké Minecraft zlato, ktoré sa dá vyťažiť, Alex má svoj diamantový krompáč!
  • Táto univerzálna Minecraft súprava sa skvelo hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od 7 rokov, všetkých milovníkov pánd a hráčov hry Minecraft, ktorí túžia rozšíriť svoju obľúbenú hru.
  • Táto súprava s dĺžkou vyše 19 cm, výškou vyše 9cm a šírkou vyše 8 cm prináša napínavú atmosféru zo sveta Minecraft do reálneho sveta – a deti sa môžu postarať o ešte väčšiu zábavu tak, že si túto súpravu skombinujú s ďalšími LEGO súpravami.
  • Nie sú potrebné batérie, takže zábava sa začína hneď po vytiahnutí z balenia! S touto praktickou stavebnicou sa dá hrať samostatne a poháňa ju detská fantázia, čo podporuje rozvoj manuálnych zručností, tvorivosti a schopnosti riešenia problémov.
  • Vďaka jednoduchému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania! A ak by sa návod stratil, stačí si prevziať nový z webovej stránky LEGO.comuildinginstructions.
  • Každá stavebnica v edícii LEGO Minecraft prenáša napínavú atmosféru z online sveta do reality. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • Všetky LEGO hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Môžete si byť istí, že sú konzistentné,kompatibilné a vždy sa dajú dokonale spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – takže sa môžete spoľahnúť, že vaše dieťa je v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..