Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Prvé dobrodružstvo 21169

Vstp do aknch dobrodrustiev sveta Minecraft

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Prvé dobrodružstvo
SKU 21169
EAN 5702016913873
Kusy 542
Séria LEGO Minecraft
Cena LEGO 41,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Minecraft (21169) Prvé dobrodružstvo hráčov zavedie do sveta hry Minecraft, kde môžu objaviť nekonečné množstvo akcie a dobrodružstiev prostredníctvom parádnych prvkov, obľúbených postáv a úžasných mobov.Pôsobivý nový zážitok z hry Minecraft

Ak poznáte malého fanúšika hry Minecraft, toto prostredie jedného z najvzrušujúcejších častí hry ho isto ohúri. Pozostáva z trojstupňového modelu plného fantastických prvkov, ako sú výťah z vodopádu, rútiace sa železničné koľaje, posúvajúce sa dielov zeme a explózie. Dobrodružstvom budú deti sprevádzať Steve a Alex a chýbať nebudú ani kostlivci, zafarbená mačka, rohatá ovca a kvetinový Moobloom.

  • LEGO Minecraft (21169) Prvé dobrodružstvo je prémiová kreatívna stavebnica, výsledkom ktorej je prevedenie jedného z najvzrušujúcejších herných prostredí online hry.
  • Obsahuje Stevea, Alex, 2 kostlivcov, zafarbenú mačku, rohatú ovcu a mooblooma, ako aj zábavné prvky, ako sú výťah vo vodopáde, rútiace sa koľaje, posuvné diely zeme a explózie.
  • Hráči musia poraziť nepriateľských mobov a vyhnúť sa ukrytým nástrahám pri skúmaní prepracovaného trojúrovňového prostredia z hry Minecraft.
  • Pre deti od 8 rokov. Výnimočný darček pre hráčov hry Minecraft, ktorí túžia radosť z videohry preniesť aj do skutočného sveta.
  • Sada meria vyše 23 cm na výšku, 20 cm na šírku a 18 cm do hĺbky. Je tak skvelým spoločníkom na praktické hry, ktorý si možno vystaviť a ukázať všetkým kamošom na sociálnych sieťach.
  • LEGO Minecraft stavebnice dávajú hráčom hry Minecraft možnosť zahrať sa úplne novým spôsobom, a to s postavami, scénami a funkciami, ktoré ožívajú vďaka nápaditej kombinácii LEGO kociek a dielikov.
  • Všetky LEGO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, takže je isté, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..