Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stredoveká kováčska dielňa 21325

Detailn zostaviten stredovek diela a dom kova

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stredoveká kováčska dielňa
SKU 21325
Kusy 2164
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 179,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Oddýchni si od moderného života a postav tento ohromný výstavný model stredovekej kováčskej dielne (21325) zo série LEGO Ideas. Táto trojposchodová stredoveká budova má mnoho architektonických prvkov, krásne pretvorených v LEGO štýle. Strechu a vrchné dve poschodia možno nadvihnúť a ľahko tak nazrieť do plne zariadenej spálne, kuchyne a dielne plnej predmetov, ktoré by sa našli aj v skutočnej stredovekej dielni kováča. Nechýba ani žiariaca vyhňa s LEGO svetelnou kockou či záhrada so zostaviteľnými modelmi jablone a studňou.

Minifigúrky a mnoho ďalšieho
Prostrediu vdýchnu život 4 minifigúrky: kováč, lukostrelec a 2 čierny sokolí rytieri s mečmi, 3 štítmi a halapartňou. Súčasťou je aj pohyblivá figúrka koňa so zostaviteľným vozíkom, figúrky psa a rosničky.

Štýlový darček
Táto stavebnica je súčasťou kolekcie inšpiratívnych LEGO súprav navrhnutých tak, aby pomohli dospelým uvoľniť sa tvorivou formou. Je skvelým darčekom pre LEGO fanúšikov, milovníkov tvorby a pokojne aj pre teba samého.

  • Dopraj si oddych od moderného života a zachyť architektonické prvky stredovekej kováčskej dielne a príbytku v podobe tohto výstavného modelu (21325) zo série LEGO Ideas.
  • Súčasťou sú 4 minifigúrky: kováč, lukostrelec a 2 temní rytieri. Sú vyzbrojené 4 mečmi, 3 štítmi a halapartňou a spoločnosť im robí nastaviteľná figúrka koňa so zostaviteľným vozom a figúrky psa a žaby rosničky.
  • Vďaka odnímateľnej streche a horným dvom poschodiam tejto trojposchodovej budovy sa možno jednoducho dostať do plne zariadenej spálne, kuchyne a dielne. V záhrade navyše stojí model jablone a studňa.
  • Dielňa je vybavená doplnkami, ako sú nástroje, uhlie a brnenie. Stlačením mechu sa aktivuje LEGO svetelná kocka, ktorá rozžiari kováčsku uhľovú vyhňu.
  • Meria vyše 27 cm na výšku, 27 cm na šírku a 21 cm do hĺbky. Je tak pôsobivým výstavným modelom, ktorého fotka každého uchváti, a zároveň dokonalým darčekom pre teba alebo iného LEGO fanúšika či milovníka tvorivých projektov.
  • Súčasťou tejto stavebnice pre dospelých je aj batéria LR41 do LEGO svetelnej kocky.
  • Tento zberateľský 2 164-dielny model sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou, ktorá obsahuje zaujímavosti o LEGO fanúšikovi, ktorý túto stavebnicu navrhol, LEGO dizajnéroch, ako aj zrozumiteľný návod, aby s istotou dokázali stavať aj LEGO nováčikovia.
  • Táto stavebnica zo série LEGO Ideas pre dospelých patrí do kolekcie inšpiratívnych modelov navrhnutých pre oddaných majstrov-umelcov, ktorí vo voľnom čase zbožňujú pohlcujúce kreatívne projekty.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby spĺňali prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..