Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Domček na strome 21318

Podrobne prepracovan model Domeka na strome je pre LEGO staviteov vzvou a inpiruje k nekonenej hre!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Domček na strome
SKU 21318
Kusy 3036
Séria LEGO Ideas
Vek 16+ vek
Cena LEGO 249,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavaj, vystavuj a hraj sa s touto detailne prepracovanou stavebnicou obsahujúcou 3036 dielikov – LEGO Ideas 21318 Domček na strome. Komplexný model pre skúsenejších LEGO staviteľov, s ktorým sa zabaví celá rodina. Obsahuje podstavec predstavujúci prírodné prostredie a 3 LEGO chalúpky stojace na strome – rodičovskú spálňu, kúpeľňu a detskú izbu. Strom má vymeniteľné súpravy prvkov zelených listov (na leto) a prvkov žltých a hnedých (jesenných) listov – tieto aj ďalšie prvky rastlín na podstavci sú všetky z trvalo udržateľného polyetylénu vyrobeného na rastlinnej báze. Koruna stromu a strechy chalúpok sa dajú kvôli ľahkému prístupu zložiť dole. Model je nabitý prvkami, ktoré inšpirujú k hre, vrátane zostaviteľného piknikového stola a stoličiek, hojdačky či táboráka. Ďalej obsahuje mapu k pokladu a prvok skrytého drahokamu, vďaka ktorému si môžeš inscenovať hon za pokladom. V súprave nájdeš aj žeriav s navijakom na balkóne chalúpky. S touto jedinečnou kreatívnou hračkou obsahujúcou minifigúrky mamy, otca a detí spolu s figúrkou vtáčika si môžeš inscenovať zábavné rodinné situácie. Navyše môže byť skvelým narodeninovým darčekom. Súčasťou je aj brožúra s pokynmi na stavanie a informácie o tvorcovi-fanúšikovi tejto súpravy z edície LEGO Ideas a LEGO dizajnérovi.

  • Táto súprava z edície LEGO Ideas obsahuje 4 minifigúrky: mamu, otca a 2 deti a tiež figúrku vtáčika.
  • Táto podnetná stavebnica z 3036 dielikov obsahuje podstavec predstavujúci prírodné prostredie, strom s vymeniteľnými súpravami zelených listov (na leto) a žltých a hnedých (jesenných) listov a LEGO Domček na strome s 3 chalúpkami, ktoré majú rodičovskú spálňu, kúpeľňu a detskú izbu.
  • Koruna stromu a strechy chalúpok sa pre ľahší prístup a hranie dajú zložiť dole.
  • Podstavec predstavujúci prírodné prostredie obsahuje zostaviteľný piknikový stôl so 4 stoličkami pre minifigúrky a rôzne prvky na piknik. Taktiež obsahuje zostaviteľný potôčik, hojdačku (visiacu zo stromu), táborák, prvok skrytého drahokamu, prvky rastlín a kríkov a rebrík k chalúpkam.
  • Lístie stromu obsahuje viac ako 180 rastlinných prvkov z polyetylénu vyrobeného na rastlinnej báze – z udržateľne získavanej cukrovej trstiny. Rôzne prvky rastlín okolo stromu sú tiež z tohto plastu vyrobeného na rastlinnej báze. Toto je prvý medzník skupiny LEGO Group v rámci ambiciózneho záväzku do roku 2030 vyrábať produkty z trvalo udržateľných materiálov.
  • Chalúpka rodičovskej spálne obsahuje zostaviteľnú posteľ a rôzne prvky vrátane skrytých nožníc (ako odkaz na tvorcu-fanúšika, ktorý pracuje ako kaderník), loď vo fľaši, kompas, hodiny a tiež balkón s ručne obsluhovaným žeriavom s navijakom na zdvíhanie vecí hore do chalúpky.
  • Kúpeľňa obsahuje zostaviteľnú vaňu, WC a umývadlo.
  • Detská izba obsahuje poschodové postele a rôzne prvky ako knihu a mapu k pokladu.
  • Súčasťou tejto kreatívnej hračky z edície LEGO Ideas je aj brožúra s pokynmi na stavanie a informácie o tvorcovi-fanúšikovi a LEGO dizajnérovi tejto úžasnej súpravy.
  • Meria viac ako 37 cm na výšku, 27 cm na šírku a 24 cm do hĺbky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..