Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21326 Macko Pu

Pretvor scény z Disneyovky Macko Pu v LEGO štýle

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Macko Pu
SKU 21326
Kusy 1265
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Uži si kvalitne strávený čas a prebuď v sebe spomienky na detstvo s touto výstavnou stavebnicou (21326) zo série LEGO® Ideas, ktorej súčasťou je Disneyho Macko Pu a jeho domček v Stoakrovom lese.
  • Súčasťou je 5 postavičiek: minifigúrky Macka Pu, Prasiatka, Tiggra a Králika a nechýba ani LEGO® figúrka I-áčika. Všetky postavičky majú vlastné, dobre známe doplnky – Macko Pu má napríklad zostaviteľný červený balón.
  • Dom možno otvoriť a ľahko sa tak dostať dovnútra k všetkým autentickým prvkom, ako napríklad zostaviteľné kreslo, kukučkové hodiny, rozprávková knižka Macka Pu, džbániky na med a hra Poohsticks.
  • Posaď Macka Pu na polienko k ohníčku s balónom v ruke a pomôž mu vzlietnuť k včielkam, ktoré bzučia okolo dvoch úľov na strome.
  • Tento výstavný model meria 24 cm na výšku, 18 cm na šírku a 22 cm do hĺbky a je ideálny darček na narodeniny alebo Vianoce pre LEGO® fanúšikov, milovníkov tvorby či všetkých fanúšikov Macka Pu.
  • Dokonalá voľba na samostatné stavanie či na spoločne prežité spomienky s rodinou pri skladaní LEGO® Macka Pu. Po dokončení si tento pôvabný model zaiste radi vyfotíš a ukážeš svetu.
  • Tento 1 265-dielny set sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou, ktorá obsahuje zaujímavosti o LEGO fanúšikovi, ktorý túto stavebnicu navrhol, jej LEGO® dizajnéroch, ako aj podrobný návod, aby s istotou dokázali stavať aj LEGO nováčikovia.
  • Táto stavebnica zo série LEGO® Ideas │ Disney pre dospelých patrí do kolekcie jedinečných LEGO Ideas modelov vytvorených spoločnosťou LEGO Group podľa dizajnu fanúšika, za ktorý zahlasovali tisícky LEGO fanúšikov.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® komponenty najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa vždy konzistentne spájali a vytvárali pevné modely.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôsledne analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..