Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Macko Pu 21326

Pretvor scny z Disneyovky Macko Pu v LEGO tle

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Macko Pu
SKU 21326
Kusy 1265
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Kto by nevyrastal s hrejivými príbehmi Macko Pu? V minulosti aj dnes je tento milý, trochu naivný medvedík nesmierne obľúbený. LEGO 21326 sa preto určite stane veľkým hitom medzi deťmi aj rodičmi.

Súprava je plná zábavných detailov, s ktorými si môžete zopakovať všetky obľúbené príbehy Pú. Samozrejme, v tejto sade LEGO nenájdete len Pú, ale aj všetkých jeho priateľov. Kto je váš obľúbený?

Objavte nádherné detaily

Stavebnica LEGO 21326 pozostáva z veľkého duba zo Stoakrového lesa, pod ktorým si Macko Pu postavil domček. Domček Pú v zadnej časti stromčeka sa dá otvoriť, takže si môžete dobre prezrieť všetky detaily a zároveň sa s ním zabaviť. Pozrite si Púovu posteľ, veľkú rozprávkovú knihu a hodiny Pú-Coo.

Aj na vonkajšej strane domu nájdete rôzne vtipné doplnky. A čo tak lietajúce včely okolo úľa na strome? Samozrejme, medovníky sú pre Pú tiež nevyhnutnosťou. Nechajte všetkých priateľov, aby sa pohodlne usadili okolo ohňa a podávali si medovník. Samozrejme, Pú má so sebou aj svoj červený balónik, aby sa mohol ísť pozrieť na úle zblízka. Myslelo sa naozaj na všetko.

Pú a všetci jeho priatelia

.
S touto sadou LEGO samozrejme získaš minifigúrku Macko Pu, ale nechýbajú ani jeho priatelia. Prítomné je aj malé ružové prasiatko Prasiatko s charakteristickou červenou šatkou a čiernym dáždnikom. Súčasťou tejto sady je aj králik vrátane mrkvy. Pri Púových dobrodružstvách je vždy prítomný aj zachmúrený Ijáčik a veľmi veselý Tigrík.

Zahrajte si slávne príbehy Pú so všetkými kamarátmi alebo si vymyslite vlastné dobrodružstvá. Pre rodičov je veľkou zábavou prežiť so svojimi deťmi rozkošný svet Pú. To budú hodiny zábavy pri stavaní a hraní!

Od fanúšikovského nápadu k skutočnému setu

Táto súprava LEGO je súprava LEGO Ideas, čo znamená, že nápad pôvodne predložil fanúšik. V tomto prípade to bol Ben Alder. Spoločnosť LEGO Group zostala celkom verná Alderovmu návrhu.

Súprava pozostáva z 1265 dielov. Je 22 cm vysoká, 18 cm široká a 24 cm dlhá. Súpravu odporúčame pre dospelých, ale určite je to skvelá zábava aj pre deti.

Geniálny darček

Táto rozsiahla sada LEGO je ideálnym darčekom pre každého fanúšika Pú a nadšenca LEGO. Dospelí aj deti sa s touto detailne prepracovanou sadou zabavia celé hodiny. Ak ste všetci fanúšikmi roztomilého medvedíka a jeho kamarátov doma, sada je tiež skvelým spoločným darčekom.

Stavanie súpravy je úžasná zábava, objavovanie mnohých detailov vyvolá veľa údivu a rekonštrukcia a vymýšľanie dobrodružstiev určite prinesie neuveriteľnú zábavu. Kedy sa ponoríte do Stoakrového lesa?

  • Uži si kvalitne strávený čas a prebuď v sebe spomienky na detstvo s touto výstavnou stavebnicou (21326) zo série LEGO Ideas, ktorej súčasťou je Disneyho Macko Pu a jeho domček v Stoakrovom lese.
  • Súčasťou je 5 postavičiek: minifigúrky Macka Pu, Prasiatka, Tiggra a Králika a nechýba ani LEGO figúrka I-áčika. Všetky postavičky majú vlastné, dobre známe doplnky – Macko Pu má napríklad zostaviteľný červený balón.
  • Dom možno otvoriť a ľahko sa tak dostať dovnútra k všetkým autentickým prvkom, ako napríklad zostaviteľné kreslo, kukučkové hodiny, rozprávková knižka Macka Pu, džbániky na med a hra Poohsticks.
  • Posaď Macka Pu na polienko k ohníčku s balónom v ruke a pomôž mu vzlietnuť k včielkam, ktoré bzučia okolo dvoch úľov na strome.
  • Tento výstavný model meria 24 cm na výšku, 18 cm na šírku a 22 cm do hĺbky a je ideálny darček na narodeniny alebo Vianoce pre LEGO fanúšikov, milovníkov tvorby či všetkých fanúšikov Macka Pu.
  • Dokonalá voľba na samostatné stavanie či na spoločne prežité spomienky s rodinou pri skladaní LEGO Macka Pu. Po dokončení si tento pôvabný model zaiste radi vyfotíš a ukážeš svetu.
  • Tento 1 265-dielny set sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou, ktorá obsahuje zaujímavosti o LEGO fanúšikovi, ktorý túto stavebnicu navrhol, jej LEGO dizajnéroch, ako aj podrobný návod, aby s istotou dokázali stavať aj LEGO nováčikovia.
  • Táto stavebnica zo série LEGO Ideas │ Disney pre dospelých patrí do kolekcie jedinečných LEGO Ideas modelov vytvorených spoločnosťou LEGO Group podľa dizajnu fanúšika, za ktorý zahlasovali tisícky LEGO fanúšikov.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO komponenty najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby sa vždy konzistentne spájali a vytvárali pevné modely.
  • LEGO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôsledne analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..