Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Seinfeld 21328

Zberatesk vstavn model poda serilu Show Jerryho Seinfelda s 5 znmymi postavami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Seinfeld
SKU 21328
EAN 5702016995756
Kusy 1326
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 55,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Show Jerryho Seinfelda bol seriál „o ničom“, ktorý dokázal všetkých rozosmiať. Teraz môžete osláviť tento legendárny sitcom zberateľským výstavným modelom LEGO Ideas (21328) Seinfeld, ktorý zobrazuje Jerryho byt. Fanúšikov poteší množstvo autentických prvkov, ako je kuchyňa spojená s obývačkou, v ktorej sa Jerry bavil s priateľmi, či chodba, odkiaľ do bytu vrážal sused Kramer. Medzi doplnkami nájdete modrú sochu, mafinkové vršky, maľbu strýka Lea, videokazetu „Prognosis Negative“, klimatizáciu Commando 8 a tyč pre sviatok Festivus.

Ikony komédie
Set sa dodáva s LEGO minifigúrkami 5 milovaných postáv zo seriálu, Jerry Seinfeld, George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes a Newman, ktoré vo vás prebudia nostalgické spomienky na bláznivé scény. V stavebnici nechýba ani malé zostaviteľné pódium pre stand-upového komika Jerryho.

Ten najlepší darček
Tento model patrí do kolekcie LEGO setov pre tvorivých dospelákov. Je úžasným darčekom pre vás, fanúšikov Seinfelda alebo LEGO staviteľov, ktorý prebudí nostalgiu za 90. rokmi.

  • Prežite scény z klasického televízneho sitcomu z 90. rokov „o ničom“ s týmto fantastickým výstavným modelom LEGO Ideas Seinfeld (21328), ktorý predstavuje stavebnicovú repliku Jerryho bytu.
  • Obsahuje 5 minifigúrok: Jerryho Seinfelda, Georga Costanzu, Cosmo Kramera, Elaine Benes a Newmana. Nechýbajú ani doplnky vrátane mikrofónu, praclíka, udice, krajca chleba a ryby v taške.
  • V Jerryho byte nájdete kuchyňu so zostaviteľnou kuchynskou linkou, chladničkou s nálepkou Supermana, mikrovlnkou, rúrou či iným vybavením, a obývačku s pohovkou, kreslom a stolmi, ako aj pracovňu.
  • Súčasťou je zostaviteľné pódium a množstvo doplnkov zo seriálu vrátane sochy, mafinkových vŕškov, videokazery Prognosis Negative, klimatizácie Commando 8 a tyče Festivus.
  • Model meria vyše 14 cm na výšku, 33 cm na šírku a 18 cm do hĺbky. Set ponúka pôvabný výstavný kúsok do domácnosti a úžasný darček pre fanúšikov seriálu Seinfeld alebo LEGO stavebníc.
  • Pri stavaní tejto stavebnice sa môžete zabaviť sami alebo s priateľmi a rodinou a spoločne tak vzdať poklonu seriálu Show Jerryho Seinfelda. Tento okúzľujúci zberateľský model sa po postavení skvele vyníma na fotkách, ktoré môžete zdieľať na sociálnych sieťach.
  • Tento 1 326-dielny set sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou o seriáli Show Jerryho Seinfelda, tvorcovi stavebnice z radu fanúšikov a LEGO dizajnéroch, ako aj s podrobným návodom, vďaka ktorému si stavanie modelu budete môcť naplno užiť.
  • Táto stavebnica pre dospelých patrí do kolekcie úchvatných LEGO Ideas setov vyrobených spoločnosťou LEGO Group na základe dizajnov z radu fanúšikov, za ktoré zahlasovali tisícky fanúšikov LEGO stavebníc.
  • LEGO dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a jednoducho a pevne sa spájajú. Platí to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO sety spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..