Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21328 Seinfeld

Zberateľský výstavný model podľa seriálu Show Jerryho Seinfelda s 5 známymi postavami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Seinfeld
SKU 21328
Kusy 1326
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prežite scény z klasického televízneho sitcomu z 90. rokov „o ničom“ s týmto fantastickým výstavným modelom LEGO® Ideas Seinfeld (21328), ktorý predstavuje stavebnicovú repliku Jerryho bytu.
  • Obsahuje 5 minifigúrok: Jerryho Seinfelda, Georga Costanzu, Cosmo Kramera, Elaine Benes a Newmana. Nechýbajú ani doplnky vrátane mikrofónu, praclíka, udice, krajca chleba a ryby v taške.
  • V Jerryho byte nájdete kuchyňu so zostaviteľnou kuchynskou linkou, chladničkou s nálepkou Supermana, mikrovlnkou, rúrou či iným vybavením, a obývačku s pohovkou, kreslom a stolmi, ako aj pracovňu.
  • Súčasťou je zostaviteľné pódium a množstvo doplnkov zo seriálu vrátane sochy, mafinkových vŕškov, videokazery Prognosis Negative, klimatizácie Commando 8 a tyče Festivus.
  • Model meria vyše 14 cm na výšku, 33 cm na šírku a 18 cm do hĺbky. Set ponúka pôvabný výstavný kúsok do domácnosti a úžasný darček pre fanúšikov seriálu Seinfeld alebo LEGO® stavebníc.
  • Pri stavaní tejto stavebnice sa môžete zabaviť sami alebo s priateľmi a rodinou a spoločne tak vzdať poklonu seriálu Show Jerryho Seinfelda. Tento okúzľujúci zberateľský model sa po postavení skvele vyníma na fotkách, ktoré môžete zdieľať na sociálnych sieťach.
  • Tento 1 326-dielny set sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou o seriáli Show Jerryho Seinfelda, tvorcovi stavebnice z radu fanúšikov a LEGO® dizajnéroch, ako aj s podrobným návodom, vďaka ktorému si stavanie modelu budete môcť naplno užiť.
  • Táto stavebnica pre dospelých patrí do kolekcie úchvatných LEGO® Ideas setov vyrobených spoločnosťou LEGO Group na základe dizajnov z radu fanúšikov, za ktoré zahlasovali tisícky fanúšikov LEGO stavebníc.
  • LEGO® dieliky spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a jednoducho a pevne sa spájajú. Platí to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO sety spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..