Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21321 Medzinárodná vesmírna stanica

Ohromujúci výstavný model Medzinárodnej vesmírnej stanice z LEGO kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Medzinárodná vesmírna stanica
SKU 21321
Kusy 864
Séria LEGO Ideas
Vek 16+ vek
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Otestujte svoje stavebné zručnosti s týmto výstavným modelom Medzinárodnej vesmírnej stanice (21321) od LEGO® Ideas, ktorého súčasťou sú 2 otáčavé kĺby s 8 nastaviteľnými solárnymi panelmi, pohyblivé robotické rameno Canadarm2 a iné autentické prvky, ktoré môžete počas stavania objavovať.
  • Súčasťou tohto modelu Medzinárodnej vesmírnej stanice sú 2 minifigúrky astronautov, miniraketoplán NASA z kociek a 3 mini nákladné vesmírne lode, z ktorých si môžete vytvoriť majestátny výstavný kúsok a nostalgicky si zaspomínať na svoje LEGO® projekty z detských čias.
  • Balenie tiež obsahuje 128-stranovú brožúru, v ktorej možno nájsť zaujímavosti o Medzinárodnej vesmírnej stanici, fanúšikovi LEGO stavebníc, ktorý model vesmírnej stanice vytvoril, LEGO® dizajnérovi a oslavách 10. výročia série LEGO Ideas.
  • Táto 864-dielna súprava je úžasnou odmenou alebo darčekom na narodeniny či Vianoce pre vesmírnych nadšencov nad 16 rokov a skúsených LEGO® staviteľov a ponúka hodiny samostatnej či skupinovej tvorivej zábavy.
  • Táto stavebnica Medzinárodnej vesmírnej stanice pre dospelých meria vyše 20 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 49 cm na šírku, takže je nádherným výstavným kúskom, ktorý každého uchváti.
  • S touto stavebnicou, ku ktorej nie sú potrebné batérie, si užijete pohodovú tvorivú zábavu. Tak uvoľnite myseľ, nájdite svoj zen a užite si chvíľu pre seba pri stavaní tohto nádherného výstavného kúsku!
  • Chcete model Medzinárodnej vesmírnej stanice kúpiť nováčikovi vo svete LEGO® súprav? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným návodom, takže sa do náročného stavania môže pustiť s istotou.
  • Súpravy v sérii LEGO® Ideas tvoria a hlasovaním vyberajú LEGO fanúšikovia. Deti i dospelých poteší možnosť tvorivých hier s nekonečnou škálou zberateľských výstavných stavebníc.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže si môžete byť istí, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že táto stavebnica zo série LEGO Ideas pre dospelých spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..