Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31099 Vrtuľové lietadlo

Letecké dobrodružstvo vo výšinách so štýlovým hračkárskym lietadlom, ktoré možno prestavať!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vrtuľové lietadlo
SKU 31099
EAN 5702016616057
Kusy 128
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podnieťte kreatívnu hru s touto stavebnicou, ktorá obsahuje 3 modely v 1: vrtuľové lietadlo, prúdové lietadlo a vrtuľník s pristávacou plochou. Ide o skvelý darček pre akúkoľvek príležitosť. Stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna!
  • Aké dobrodružstvo čaká vo vzduchu? Deti si môžu precvičiť svoju tvorivosť a staviteľské zručnosti, zatiaľ čo sa preháňajú s vrtuľovým lietadlom, uháňajú s výkonným prúdovým lietadlom, kľučkujú s hračkárskym vrtuľníkom alebo tvoria niečo nové.
  • Táto stavebnica poskytuje deťom 3 variácie na hru v jednom balení: Creator 3 v 1 vrtuľové lietadlo (31099), prúdové lietadlo alebo vrtuľník, s ktorými sa možno hrať samostatne alebo v spojení s inými LEGO® stavebnicami. Deti môžu rozvíjať svoje staviteľské zručnosti a zabaviť sa.
  • Každý fanúšik tvorivého stavania si obľúbi túto úžasnú stavebnicu. Klasické vrtuľové lietadlo, elegantné prúdové lietadlo a zábavný vrtuľník sú skvelým vianočným, narodeninovým či iným darčekom pre chlapcov a dievčatá vo veku 6 a viac rokov.
  • Túžite po akcii? Vrtuľové lietadlo meria vyše 7 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 18 cm na šírku, čo znamená, že táto vzrušujúca akčná hračka je dostatočne veľká na seriózne dobrodružstvá, no pritom dostatočne malá na prenášanie!
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
  • Otvorte škatuľu a hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 modelov. Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti sa môžu kochať výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom nekonečné možnosti rozvíjať svoje staviteľské zručnosti pri hre so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Táto štýlová stavebnica lietadla umožňuje deťom vďaka mnohým staviteľským možnostiam rozvíjať tvorivosť a predstavivosť.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, narezávame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..