Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Športové auto 31100

Zbava vo vysokch otkach sasnm hrakrskym portovm autom, ktor mono prestava!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Športové auto
SKU 31100
EAN 5702016616064
Kusy 134
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 6,50 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Podporte lásku detí k vozidlám a tvorivosť so vzrušujúcou hračkárskou stavebnicou LEGO Creator 3 v 1 Športové auto (31100). Deti si obľúbia jazdu s červeno-čiernym športiakom, ktorý má stredový motor, nasávaciu rúru a spojler vzadu.Zábavná a tvorivá sloboda v stavaníS touto stavebnicou od LEGO Creator 3 v 1 získajú deti 3 rôzne variácie na stavanie a hry. Môžu postaviť športové auto, prestavať ho na hot rod s motorom a nasávacou rúrou alebo staromódne lietadlo, prípadne vytvoriť niečo úplne nové. Táto úžasná stavebnica podporuje tvorivú hru a poslúži ako skvelé prekvapenie. Športové auto aj hot rod majú v kabíne priestor pre minifigúrku.Samostatné stavebnicové výstavné modelyStavebnice od LEGO Creator 3 v 1 deťom ponúkajú realistické zábavné modely, ktoré podporujú tvorivú hru. Modely s nekonečnými hernými možnosťami zároveň podnecujú tvorivosť u detí všetkých vekových kategórií. Tieto malé a inšpiratívne stavebnice sú tiež skvelými darčekmi pre akúkoľvek príležitosť.

  • Aká zábava vás čaká za volantom? Deti si môžu precvičiť svoju predstavivosť a tvorivosť pri jazde v športovom aute, dosiahnutí nového rýchlostného rekordu s hot rodom, lietaní v staromódnom lietadle alebo vytvorení niečoho nového.
  • Stavebnica deťom dáva 3 herné variácie v jednom: môžu postaviť Creator 3 v 1 športové auto (31100), hot rod alebo staromódne lietadlo. Deti sa môžu hrať so stavebnicou samostatne alebo ju spojiť s inými LEGO stavebnicami a zdokonaliť sa.
  • Každý fanúšik tvorivého stavania si obľúbi túto úžasnú stavebnicu. Športové vozidlo s nasávacou rúrou a spojlerom, skvelý hot rod a zábavné lietadlo kedykoľvek poslúžia ako skvelý darček pre chlapcov a dievčatá vo veku 6 a viac rokov.
  • Detailné a pripravené na akciu. Športové auto meria vyše 4 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Táto hračka je dostatočne malá, aby si ju deti mohli zobrať všade so sebou, a dostatočne veľká pre minifigúrku (nie je súčasťou balenia).
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si nové vlastné príbehy.
  • Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti sa môžu kochať výtvorom a užiť si množstvo tvorivej zábavy. Otvorte škatuľu a hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 hračkárskych modelov.
  • Doprajte deťom nekonečné možnosti rozvíjať svoje staviteľské zručnosti pri hre so stavebnicami od LEGO Creator 3 v 1. Táto štýlová stavebnica vozidla umožňuje deťom vďaka mnohým staviteľským možnostiam rozvíjať tvorivosť a predstavivosť.
  • LEGO kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
  • Inšpirujte tvorivú hru s touto úžasnou stavebnicou, ktorá obsahuje 3 hračkárske modely v jednom balení: monster truck, pretekárske auto s cieľovou čiarou a dragster. Je skvelým darčekom pre deti. Stavanie a prestavovanie predlžuje hru donekonečna.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..