Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31105 Hračkárstvo v centre mesta

Čakajú vás vzrušujúce zážitky v hračkárstve v centre mesta, ktoré možno prestavať!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hračkárstvo v centre mesta
SKU 31105
EAN 5702016616316
Kusy 554
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Darujte deťom vzrušujúcu staviteľskú výzvu. Stavebnica obsahuje 3 modely v 1 balení: hračkárstvo v centre mesta, cukráreň s LEGO® dielňou a kvetinárstvo s priehľadnou strechou, plus 2 minifigúrky a figúrku vtáčika z kociek.
  • Čo tak rozšíriť mestečko? Deti si môžu rozvíjať tvorivosť a staviteľské zručnosti pri prevádzkovaní hračkárstva v centre mesta od Creator 3 v 1 (31105), rušnej cukrárne alebo kvetinárstva, prípade zapojiť fantáziu a vytvoriť niečo nové.
  • Prepracovaná stavebnica ponúka3 variácie na stavanie v 1 balení a možno ju spojiť s inými Creator 3 v 1 budovami a vytvoriť tak LEGO® ulicu s nekonečnými tvorivými možnosťami. Deti môžu s touto stavebnicou postaviť aj niečo úplne nové.
  • Dvojposchodové hračkárstvo s bytom, hračkárskym vojakom z kociek, znakom vlaku a strojom na žuvačky, funkčnou raketovou atrakciou a množstvom ďalších detailov je fantastickým vianočným alebo narodeninovým darčekom pre deti vo veku 8 a viac rokov.
  • Detailné a pripravené na pohlcujúcu hru!Hračkárstvo v centre mesta meria vyše 20 cm na výšku, 13 cm na šírku a 10 cm do hĺbky. Štýlová stavebnica je stvorená na seriózne dobrodružstvá a množstvo tvorivej zábavy!
  • Poháňa ju iba detská predstavivosť, ktorá postačí na dlhé hodiny nekonečnej zábavy! Hračky bez batérií zlepšujú zručnosti detí v nezávislej hre a riešení problémov. Navyše im umožňujú vymýšľať si vlastné nové príbehy.
  • Otvorte škatuľu a hra začína postavením a prestavením ľubovoľného z 3 modelov. Vďaka jednoduchým pokynom je postavenie modelu hračkou, takže deti si môžu zvýšiť sebavedomie a kochať sa výtvorom.
  • Doprajte mladým nekonečné hranie so stavebnicami od LEGO® Creator 3 v 1. Táto úžasná stavebnica budovy ponúka deťom šancu posunúť svoju predstavivosť a staviteľské zručnosti na nové úrovne pri rozpovedaní príbehov s každou prestavbou.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme LEGO® kocky a dieliky všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..