Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Supermotorka 31114

Pretekrska zbava so tlovou zostavitenou supermotorkou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Supermotorka
SKU 31114
EAN 5702016888362
Kusy 236
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 12,94 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vzbuďte detské nadšenie pre štýlové motorky a tvorivé stavanie s úžasnou supermotorkou 3 v 1 (31114) zo série LEGO Creator. Má pohyblivé riadidlá, funkčné odpruženie a stojan takže deti si vzrušujúcu pretekársku akciu naozaj obľúbia.

Najlepšie hračky na hry plné fantázie
Vďaka tejto sade 3 v 1 zo série LEGO Creator si môžu deti vychutnať 3 rôzne herné zážitky. Môžu si postaviť modernú supermotorku a potom ju prestavať na klasickú motorku so stojanom, zhotoviť futuristickú vznášajúcu sa motorku na dobrodružstvá v oblakoch alebo si vymyslieť niečo nové podľa svojich predstáv.

Úžasná zbierka stavebníc
Sady 3 v 1 zo série LEGO Creator otvárajú svet nekonečných možností a umožňujú postaviť si až 3 rôzne modely! LEGO stavitelia budú z nekonečného stavania a prestavovania nadšení! Vďaka skvelému výberu modelov vrátane štýlových áut, strašidelných tvorov a detailných budov, vzbudí Creator 3 v 1 fantáziu detí a pobaví ich na celé hodiny!

  • Stavebnica LEGO Creator 3 v 1 Supermotorka (31114) nabáda na nekonečné tvorivé stavanie. Obsahuje tri modely v jednom: moderný motocykel, klasický motocykel a futuristický vznášadlový motocykel.
  • Stavebnica ponúka tvorivým deťom celú kopu napínavých dobrodružstiev. S moderným alebo klasickým motocyklom môžu vytvárať superrýchle preteky na trati a so vznášadlom sa môžu preháňať po oblohe.
  • Sada motoriek je ideálnou odmenou pre deti vo veku od ôsmich rokov, ktoré skutočne obľubujú motocykle a tvorivé stavanie.
  • Supermotorka meria viac než 11 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. To sú dokonalé rozmery na prenášanie a hru doma alebo u kamaráta.
  • Supermotorka má pohyblivé riadidlá, funkčné odpruženie a stojan, zatiaľ čo klasická motorka má takisto stojan, vďaka ktorému deti môžu model s hrdosťou vystaviť na obdiv.
  • Táto pôsobivá stavebnica ponúka deťom tri rôzne možnosti na rozvoj stavebných zručností a vytváranie vozidiel, s ktorými sa môžu hrať samostatne , prípadne ich pridať k ďalším LEGO hračkám a zažiť ešte viac zábavy.
  • Pozrite si ďalšie skvelé novinky na január zo série LEGO Creator 3 v 1: Kyberdron (31111), Divoký lev (31112), Kamión na prepravu pretekárskych áut (31113) a Surferský plážový domček (31118).
  • Sady zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom zažívať nekonečné nápadité hry na akčné príbehy zamerané na tri rozličné farebné modely v každom balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..