Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kamión na prepravu pretekárskych áut 31113

Zbavn preteky so zostavitenm kaminom na prepravu ut

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kamión na prepravu pretekárskych áut
SKU 31113
EAN 5702016888355
Kusy 328
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 16,09 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S kamiónom na prepravu pretekárskych áut 3 v 1 (31113) zo série LEGO Creator čakajú na malých staviteľov vzrušujúce pretekárske dobrodružstvá. Dodávka s odnímateľným prívesom na prepravu 2 rýchlych áut, ktoré možno vyložiť z rampy, umožní deťom vychutnať si pretekársku akciu.

Zábavné hračky na hry plné fantázie
V stavebnici 3 v 1 zo série LEGO Creator nájdete 3 pôsobivé modely. Deti si môžu zhotoviť dodávku a príves s 2 pretekárskymi autami a potom ich prestavať na žeriav a mini remorkér. Prípadne môžu 328 kociek a dielikov v sade použiť úplne iný model.

Najlepšie hračky na tvorivé stavanie
Vďaka 3 rôznym modelom, ktoré si možno postaviť v každej sade, vám stavebné hračky 3 v 1 zo série LEGO Creator otvoria svet nekonečných možností! LEGO stavitelia budú z množstva vzrušujúcich možností naozaj nadšení. So skvelým výberom sád vrátane strašidelných tvorov, rýchlych lietadiel a detailných budov vzbudí Creator 3 v 1 fantáziu detí a pobaví ich na celé hodiny.

  • Inšpirujte nikdy nekončiacu tvorivú hru pomocou tejto fantastickej stavebnice LEGO Creator 3 v 1 Kamión na prepravu pretekárskych áut (31113), ktorá ponúka až tri modely v jednom: kamión na prepravu, kamión so žeriavom a remorkér so žeriavom.
  • Kamión na prepravu áut obsahuje dve pretekárske autá (jedno modré, druhé červené), vďaka ktorým deti môžu sadnúť za volant a vytvoriť napínavé preteky na trati.
  • Kamión na prepravu pretekárskych áut je kĺbový nákladiak s odpojiteľným prívesom, ktorý preváža dve autá. Tie možno nakladať a vykladať pomocou dvoch rámp. Príves možno odstaviť samostatne vďaka stojanu.
  • Tento nákladiak je vybavený žeriavom, ktorý sa otáča o 360 stupňov a dokáže zdvíhať a skladať náklad. Miniremorkér je takisto vybavený funkčným žeriavom.
  • Dokonalá odmena pre fanúšikov LEGO stavebníc vo veku od siedmich rokov, ktorí milujú cool nákladiaky a lode.
  • Kamión meria viac než 7 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 4 cm na šírku. To sú dokonalé rozmery na prenášanie a hru doma alebo u kamaráta.
  • Pozrite si ďalšie skvelé novinky na január zo série LEGO Creator 3 v 1: Kyberdron (31111), Divoký lev (31112), Supermotorka (31114) a Surferský plážový domček (31118).
  • Sady zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom zažívať tie najlepšie nápadité hry v akčných príbehoch zameraných na tri rozličné modely v každom balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..