Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Stredoveký hrad 31120

chvatn stavebnica LEGO Creator 3 v 1: Stredovek hrad

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stredoveký hrad
SKU 31120
Kusy 1426
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 97,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Napínavé príbehy o drsných rytieroch a ohnivých drakoch na stredovekých hradoch vždy vzbudzujú detskú predstavivosť. Tento hrad LEGO sa preto určite stane obľúbeným medzi nápaditými staviteľmi.

LEGO 31120 nie je len stredoveký hrad, ale túto sadu LEGO Creator 3 v 1 možno premeniť aj na hradnú vežu alebo stredoveké trhovisko. Máte teda nespočetné možnosti stavania a hrania. Ktorá verzia bude vaša obľúbená?

Pôsobivé detaily

Súpravy LEGO sú vždy plné zábavných, vtipných alebo zaujímavých detailov. Tento hrad LEGO má tiež viac než dosť detailov. Napríklad na hradnej veži môžete postaviť funkčný katapult. Pustite sa do boja s ohnivým drakom a bráňte svoju osadu.

Súprava obsahuje aj tri minifigúrky, s ktorými si môžeš vymýšľať vlastné príbehy. Sú to kováč a dvaja rytieri. Takže veľa príležitostí na vzrušujúce dobrodružstvo. Ak sa rozhodnete postaviť stredoveký trh, budete mať vodný mlyn, strážnu vežu a väzenie. Aj s nimi sa dá zažiť veľa dobrodružstiev.

Alebo postavte pôsobivý dvojposchodový hrad. Patrí sem padací most, kováčska dielňa a trónna sieň. So sadou LEGO Creator 3 v 1 sa nikdy nebudete nudiť. Naozaj chcete mať z tejto sady maximálny pôžitok? Ak si túto sadu kúpite trikrát, môžete postaviť všetky modely a spojiť ich dohromady. Potom budete mať naozaj mega hrad!

Sady LEGO 3 v 1

Tento stredoveký hrad nie je prvou a pravdepodobne ani poslednou sadou LEGO Creator 3 v 1, ktorú spoločnosť LEGO vydala. Spoločnosť LEGO už vyrobila niekoľko súprav 3 v 1, ktoré potešia každé dieťa. K dispozícii je napríklad ťažká pirátska loď, ktorá sa môže stať aj pirátskym hostincom alebo ostrovom lebiek.

Existuje však aj sada, ktorá sa môže stať hračkárstvom, cukrárňou alebo kvetinárstvom. LEGO tak stimuluje predstavivosť mnohých detí s rôznymi záujmami. Okrem toho môžete samozrejme použiť sady na vytvorenie zábavnej štruktúry podľa vlastného uváženia. S týmito súpravami sa už nikdy nebudete nudiť.

  • Stavebnica LEGO Creator 3 v 1: Stredoveký hrad (31120) očarí deti s bujnou fantáziou vďaka tomu, že obsahuje 3 modely v 1 – stredoveký hrad, citadelu a stredoveké trhovisko.
  • Táto stredoveká stavebnica obsahuje aj 3 minifigúrky – kováča a 2 stredoveké stráže s impozantnými zbraňami, ktoré obohatia smelé detské dobrodružstvá o ešte väčšiu porciu zábavy.
  • Hrad má 2 poschodia a pánty v zadnej časti, vďaka ktorým sa dokáže rozkladať a ponúknuť tak nové herné možnosti. Nechýba v ňom ani otváracia brána, kováčňa, vodný mlyn, kráľovská komnata a väznica.
  • Citadela je doplnená o funkčný katapult, zatiaľ čo na stredovekom trhovisku nájdete vodný mlyn, strážnu vežu a väznicu.
  • Táto 1 426-dieliková stavebnica hradu zo série LEGO Creator 3 v 1 ponúka obohacujúci pre tvorivé deti vo veku od 9 rokov a poslúži ako skvelý darček na narodeniny alebo Vianoce.
  • Tento hrad meria vyše 26 cm na výšku, 31 cm na šírku a 28 cm do hĺbky. To sú skvelé rozmery na hru alebo na vystavenie tohto kúskus hrdosťou v detskej izbe.
  • Pozrite si ďalšie nové stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 na rok 2021 vrátane vesmírneho dobrodružstva s raketoplánom (31117) a ruského kolesa (31119).
  • Ak si zakúpite tri samostatné balenia, jednotlivé 3 modely sa dajú vzájomne prepojiť, čím vznikne naozaj pôsobivý megahrad.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..