Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Vesmírny ťažobný robot 31115

Akn sada 3 v 1 so zostavitenm vesmrnym aobnm robotom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vesmírny ťažobný robot
SKU 31115
EAN 5702016889376
Kusy 327
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 22,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO fanúšikovia si hry s týmto pôsobivým vesmírnym ťažobným robotom (31115) 3 v 1 zo série Creator rýchlo obľúbia! Má množstvo parádnych prvkov, ako sú polohovateľné nohy a ruky, cirkulárnu pílu, tryskový batoh a rôzne výrazy tváre. Deti tak získajú všetko potrebné na hodiny zábavných hier na postavy.

Najlepšie hračky pre tvorivú zábavu
Milovníci vesmíru a robotov sa vďaka tejto LEGO Creator sade 3 v 1 môžu zabaviť pri stavaní až 3 rôznych modelov. Na výber je vesmírny ťažobný robot, ktorý sa dodáva aj s figúrkou mimozemšťana a sadou kryštálov, polohovateľné štvornohé prepravné vozidlo s robotím pilotom a polohovateľný dvojnohý LEGO robot.

Úžasná kolekcia LEGO hračiek 3 v 1
Stavebnice 3 v 1 zo série LEGO Creator deťom ponúkajú až 3 stavebné modely, ktoré im otvoria svet plný vzrušujúcich možností. Sady Creator 3 v 1 v deťoch prebúdzajú túžbu po nápaditých hrách prostredníctvom úžasnej kolekcie modelov áut, rôznych stvorení či lietadiel.

  • Tvorivé deti môžu s robotským oblekom ťažiť kryštály s mimozemšťanmi brázdiť galaxiou v štvornohom prepravnom vozidle alebo bojovať vo vesmírnych bitkách s dvojnohým robotom.
  • Polohovateľný vesmírny ťažobný robot je vybavený cirkulárnou pílou, tryskovým batohom a tvárou, ktorá dokáže meniť výraz, zatiaľ čo 4-nohé prepravné vozidlo a 2-nohého robota ovláda robotí pilot.
  • Táto 327-dielna sada 3 v 1 zo série LEGO Creator ponúka napĺňajúci stavebný zážitok pre milovníkov vesmíru od 7 rokov a je tak dokonalým darčekom na narodeniny alebo Vianoce.
  • Robot meria viac ako 15 cm na výšku, takže má dokonalé rozmery na prenášanie a hru doma aj na cestách.
  • Vytváraj ešte väčšie dobrodružstvá s ostatnými LEGO Creator setmi 3 v 1: Divoký lev (31112) Kamión na prepravu pretekárskych áut (31113), Supermotorka (31114), Safari domček na strome (31116) a Surferský plážový domček (31118).
  • Sady zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom zažívať nekonečné nápadité hry na akčné príbehy zamerané na tri rôzne štýlové a farebné modely v každom balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..