Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31199 Iron Man od Marvelu

Objavte s touto úžasnou umeleckou sadou spôsob, ako uniknúť stresu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Iron Man od Marvelu
SKU 31199
EAN 5702016677706
Kusy 3167
Séria LEGO Art
Vek 18+ vek
Cena LEGO 129,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Postavte si túto sadu Iron Mana od Marvelu (31199) zo série LEGO® Art, ktorej súčasťou je model s troma stavebnými variáciami. Užite si kvalitne strávený čas pri stavaní a vystavte svoju obľúbenú verziu Iron Manovho obleku na stene alebo poličke.
  • Potešte svoju tvorivosť touto 3 156-dielnou LEGO® súpravou, ktorá obsahuje 9 podložiek na vyskladanie obrazu, ceduľku s nápisom Marvel Studios, rám z LEGO kociek, nový háčik a priehradky na triedenie dielikov.
  • Uniknite stresu pri stavaní jedinečného LEGO® portrétov obrnených Iron Manových oblekov, MARK III, HULKBUSTER MARK I alebo MARK LXXXV. Stavaním vás bude sprevádzať nahrávka, vďaka ktorej sa môžete o súprave dozvedieť nečakané zaujímavosti.
  • Oddajte sa svojej láske k superhrdinom pri stavaní tejto jedinečnej LEGO® súpravy. A ak chcete naozaj posunúť hranice svojej tvorivosti, zakúpte si tri balenia tejto súpravy a vytvorte z nich prepracovaný multimodel Iron Mana, ktorý si následne vystavíte buď doma, alebo v práci.
  • Táto súprava 3 v 1 zo série LEGO® Art meria vyše 40 cm na šírku a výšku. Vystavte ju na stene či poličke, kde zaiste vďaka svojim pôsobivým detailom zažiari. Skvelý darček pre vás či iného tvorivého staviteľa, ktorý je fanúšikom superhrdinov alebo Iron Mana.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Táto umelecká súprava pre dospelých ponúka pohlcujúce stavanie umeleckého diela z LEGO® dielikov pri počúvaní jedinečnej nahrávky. Oddýchnite si od každodenných povinností a vytvorte si podmanivý nástenný umelecký kúsok.
  • Projektom a príbehom Iron Mana vás pred začatím stavania prevedie návod v elegantnej brožúrke. Pri stavaní sa započúvajte do nahrávky, ktorá bola špeciálne nahratá pre túto LEGO® súpravu.
  • Modely slávnych umeleckých diel, hudobníkov, superhrdinov či temných pánov zo Sithu zo série LEGO® Art skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stenu či poličku a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň s nimi môžete naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO® stavebné dieliky spĺňajú exaktné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy dobre fungujú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky testujeme s cieľom uistiť sa, že každá LEGO Art stavebnica spĺňa normy v oblasti bezpečnosti. Práve preto je toto nástenné dielo Iron Mana od Marvelu nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..