Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Mapa sveta 31203

Vytvorte si vlastn svet s touto pestrofarebnou mapou na stenu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mapa sveta
SKU 31203
Kusy 11695
Séria LEGO Art
Vek 18+ vek
Cena LEGO 249,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Vždy ste si chceli vytvoriť vlastnú mapu sveta? So stavebnicou LEGO 31203 môžete. Zostavte mapu sveta tak, ako ste zvyknutí, alebo si ju upravte podľa seba. Zmeňte oceány alebo premiestnite časť krajiny a vytvorte z nej nádherné umelecké dielo. Takýto svet ste ešte nevideli!

Mapa sveta LEGO má tri rôzne náročné rozloženia. Vyberte si ten, ktorý sa vám najviac páči, a doprajte konečnému výsledku čestné miesto vo vašej domácnosti.

Jedinečné umelecké dielo na vašu stenu

.

LEGO 31203 sa dodáva so 40 nástennými doskami, rámom z kociek LEGO a dvoma jedinečnými závesnými prvkami. Pomocou nich môžete ľahko zavesiť svoje umelecké diela v izbe alebo v kancelárii. Oceány majú na tejto špeciálnej mape sveta LEGO najrôznejšie výrazné farby.

Vytvorte si vlastné vzory vo vode a vytvorte umelecké zobrazenie sveta. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte tie najkrajšie vzory, strašidelné morské príšery alebo čokoľvek, čo si vymyslíte.

Najväčšia sada LEGO v histórii

Farebná mapa sveta je vyrobená z 11 695 tehličiek. To z tejto sady robí najväčšiu sadu LEGO, aká bola kedy vyrobená. Pripravte sa na hodiny stavebnej zábavy. Bude to relaxačná činnosť, ktorá vám prinesie veľké uspokojenie. Naskenujte kód QR a stiahnite si pohlcujúci zvukový sprievod, ktorý môžete počúvať počas stavby.

Keď ste konečne hotoví, zaveste svoje dielo na stenu a môžete sa ním tešiť znova a znova. Mapa sveta bude mať rozmery 65 x 104 centimetrov, takže bude určite pútať pozornosť.

Označenie dôležitých miest

Pomocou špeciálnych „kresliacich kolíkov“ LEGO si môžete na mape sveta označiť dôležité miesta. Ukážte, kde ste už boli alebo kam ešte chcete ísť. Takto si môžete mapu sveta na stene ešte viac prispôsobiť. Ktoré miesta chcete označiť?

Ideálny darček (alebo si ho nechajte pre seba)

Mapa sveta LEGO je ideálny darček pre všetky typy staviteľov. Darujte mapu nadšencovi cestovania, ktorý má na svojom zozname nespočetné množstvo výletov. Alebo darujte túto sadu fanúšikovi LEGO, ktorý miluje dlhé stavanie.

Alebo darujte kartu ako dokonalý umelecký darček. Kartu si však samozrejme môžete nechať aj pre seba. Vyhraďte si čas na tento náročný stavebný projekt, užite si relaxačný proces stavania a potom obdivujte svoju vlastnú jedinečnú mapu sveta na stene.

A ste z toho po čase unavení? Potom jednoducho rozoberte mapu sveta pomocou priloženého obracača dlaždíc a začnite odznova. Táto sada zaručuje roky zábavy!

  • Postavte si svet po svojom s touto úchvatnou stavebnicou LEGO Art: Mapa sveta (31203), ktorá vám umožňuje vybrať si niektorú z troch kombinácií mapy sveta a ponúka úplne otvorený a prispôsobiteľný zážitok.
  • Prečistite si hlavu s touto stavebnicou LEGO, ktorá pozostáva z 11 695 dielikov a obsahuje aj 40 dekoračných platní, rám z kociek, 2 unikátne závesné prvky a nástroj na ľahšie prestavovanie.
  • S touto stavebnicou sa môže naplno prejaviť vaša vášeň pre cestovanie a rôzne výtvory a zároveň si aj oddýchnete a načerpáte nové sily. S priloženým soundtrackom sa pri stavaní vydáte na hudobnú cestu okolo sveta.
  • Postavte a vystavte na obdiv túto unikátnu mapu sveta inšpirovanú hlbinami oceána, ktorá oplýva pestrými a výraznými farbami. Vašu radosť ešte prehĺbi, ak si mapu prestaviate tak, aby odzrkadľovala váš vlastný pohľad na svet.
  • Tento model meria vyše 104 cm na výšku a 65 cm na šírku, pričom vám aj iným milovníkom tvorby máp prináša náročný staviteľský projekt.
  • Po vybalení stavebnice zažijete jedinečný pocit úžasu a špičkový návod vám poskytne presné a bezproblémové pokyny na jej postavenie.
  • Stavebnice zo série LEGO Art pre dospelých vhodné na stenu alebo do poličky vám ponúkajú obohacujúce zážitky zo stavania a nové možnosti vyjadrenia vašej vášne pre cestovanie a objavovanie.
  • LEGO kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že táto nástenná mapa sveta spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..