Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31203 Mapa sveta

Vytvorte si vlastný svet s touto pestrofarebnou mapou na stenu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mapa sveta
SKU 31203
Kusy 11695
Séria LEGO Art
Vek 18+ vek
Cena LEGO 249,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Postavte si svet po svojom s touto úchvatnou stavebnicou LEGO® Art: Mapa sveta (31203), ktorá vám umožňuje vybrať si niektorú z troch kombinácií mapy sveta a ponúka úplne otvorený a prispôsobiteľný zážitok.
Prečistite si hlavu s touto stavebnicou LEGO®, ktorá pozostáva z 11 695 dielikov a obsahuje aj 40 dekoračných platní, rám z kociek, 2 unikátne závesné prvky a nástroj na ľahšie prestavovanie. S touto stavebnicou sa môže naplno prejaviť vaša vášeň pre cestovanie a rôzne výtvory a zároveň si aj oddýchnete a načerpáte nové sily. S priloženým soundtrackom sa pri stavaní vydáte na hudobnú cestu okolo sveta. Postavte a vystavte na obdiv túto unikátnu mapu sveta inšpirovanú hlbinami oceána, ktorá oplýva pestrými a výraznými farbami. Vašu radosť ešte prehĺbi, ak si mapu prestaviate tak, aby odzrkadľovala váš vlastný pohľad na svet. Tento model meria vyše 104 cm na výšku a 65 cm na šírku, pričom vám aj iným milovníkom tvorby máp prináša náročný staviteľský projekt. Po vybalení stavebnice zažijete jedinečný pocit úžasu a špičkový návod vám poskytne presné a bezproblémové pokyny na jej postavenie. Stavebnice zo série LEGO® Art pre dospelých vhodné na stenu alebo do poličky vám ponúkajú obohacujúce zážitky zo stavania a nové možnosti vyjadrenia vašej vášne pre cestovanie a objavovanie. LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958. LEGO® dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že táto nástenná mapa sveta spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..