Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 31200 Star Wars Sith

Oddýchnite si a nájdite životnú rovnováhu pri tomto umeleckom projekte

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Star Wars Sith
SKU 31200
EAN 5702016677713
Kusy 3406
Séria LEGO Star Wars
Vek 18+ vek
Cena LEGO 129,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ponorte sa do stavania tejto umeleckej súpravy pre dospelých LEGO® Art (31200) Star Wars™ Sith™, ktorá ponúka 3 stavebné variácie. Po zostavení môžete obraz vychýrených temných pánov zo Sithu zo Star Wars ságy vystaviť na poličke alebo stene.
  • Objavte svoju „temnú stranu“ s touto 3 395-dielnou LEGO® súpravou, ktorá obsahuje 9 podložiek na vyskladanie obrazu, ceduľku s nápisom Star Wars, rám z LEGO kociek, jedinečný nový háčik a priehradky na triedenie dielikov.
  • Dajte život epickým temným pánom zo Sithu a oddýchnite si pri stavaní tohto jedinečného LEGO® portrétu. Do stavania sa môžete naplno ponoriť vďaka priloženej nahrávke, ktorá rozpráva zábavné príbehy a rozhovory zo sveta Star Wars.
  • Nechajte sa očariť preslávenými temnými pánmi zo Sithu pri stavaní tejto jedinečnej LEGO® súpravy. A ak naozaj chcete posunúť hranice svojej tvorivosti, zakúpte si tri balenia tejto súpravy a vytvorte z nich prepracovaný multimodel Dartha Vadera, ktorý si následne vystavíte buď doma, alebo v práci.
  • Táto súprava 3 v 1 zo série LEGO® Art meria vyše 40 cm na šírku a výšku. Vystavte ju na stene či poličke, kde zaiste vďaka svojim pôsobivým detailom zažiari. Zároveň je skvelým darčekom pre vás či iných tvorivých staviteľov a fanúšikov ságy Star Wars™.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Táto umelecká súprava pre dospelých ponúka pohlcujúce stavanie umeleckého diela z LEGO® dielikov pri počúvaní nahrávky plnej zaujímavostí. Uniknite od každodennej rutiny a užite si tvorivú zábavu pri skladaní pôsobivého výstavného kúsku.
  • Projektom a príbehom Dartha Vadera vás pred začatím stavania prevedie návod v elegantnej brožúrke. Pri stavaní sa započúvajte do nahrávky, ktorá bola špeciálne nahratá pre túto LEGO® súpravu.
  • Výstavné modely temných pánov zo Sithu zo série LEGO® Art skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stene či poličke a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň s nimi môžete naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO® stavebné dieliky spĺňajú exaktné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy dobre fungujú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky testujeme, aby sme sa uistili, že každá LEGO Art stavebnica spĺňa prísne normy v oblasti bezpečnosti. Pomáha nám to zaistiť, aby toto nástenné dielo Star Wars™ Sith™ bolo nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..