Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Set na tvorbu mozaiky 40179

Premieaj krsne fotky na tlov LEGO mozaiky!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Set na tvorbu mozaiky
SKU 40179
Kusy 4702
Séria LEGO Rôzne
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Tvorivé osôbky sa teraz môžu naplno vyblázniť pri pretváraní obľúbených fotiek na úžasné umelecké diela vďaka tomuto LEGO setu na tvorbu mozaiky! Nahraj fotku do prostredia Mosaic Maker (Tvorca mozaiky) na stránkach LEGO.com a získaš digitálny návod na skladanie. Staviteľ si môže následne užiť výnimočné chvíle pri skladaní mozaikovej verzie fotky z 4 500 LEGO dielikov s rozmermi 1 x 1 výstupok (sú dostupné v 5 farbách; 900 dielikov každej farby). Návody na skladanie mozaiky fotiek si môžeš sťahovať bez obmedzení, takže mozaiku si môžeš pretvárať znova a znova.

  • Úžasný LEGO set na tvorbu mozaiky so sivou LEGO podložkou s rozmermi 48 x 48 výstupkov, ktorý obsahuje 4 500 LEGO dielikov s rozmermi 1 x 1 v piatich farbách (900 dielikov každej farby) na vyskladanie mozaiky z obľúbených fotiek.
  • Nahraj si fotku do prostredia Mozaic Maker (Tvorca mozaiky) na stránkach LEGO.com a získaj digitálny návod, pomocou ktorého ju následne pretvoríš na umelecký kúsok v LEGO štýle. Nahrávaj neobmedzený počet fotiek a mozaiku dookola pretváraj!
  • Skvelý darček nanarodeniny, Vianoce alebo odmena pre deti od 10 rokov.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..