Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Káčer Donald 40377

Privete aro Disney rozprvok do zbierok zo srie LEGO BrickHeadz

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Káčer Donald
SKU 40377
Kusy 90
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia súprav LEGO BrickHeadz a klasických disneyovských postáv si tento model Káčera Donalda (40377) určite zamilujú. Len sa pozrite na Donaldovu rozkošnú námornícku košeľu, čapicu a motýlika a na jeho oranžové nohy a zobák. Súčasťou balenia so stavebnicou tohto úžasného káčera je aj podložka na stavanie, takže ho možno ľahko vystaviť, či už samého alebo s inými klasickými modelmi zo série BrickHeadz. Zberatelia stavebníc LEGO BrickHeadz taktiež môžu kombinovať prvky z rôznych modelov aužiť si tak zábavu pri tvorení bláznivých hybridných postáv.

  • Táto zberateľská stavebnica deťom umožňuje postaviť si zábavný LEGO BrickHeadz model Káčera Donalda so všetkými ikonickými prvkami.
  • Skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a Disney filmov, ktorý je primeraným zdrojom zábavy pre deti vo veku nad 10 rokov.
  • Táto 90-dielna stavebnica Káčera Donalda s výškou viac ako 8 cm je inšpiráciou k tvorivému stavaniu modelov, s ktorými sa deti môžu následne zahrať a ktoré si dokonca môžu aj vystaviť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..