Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Káčer Donald 40377

Privete aro Disney rozprvok do zbierok zo srie LEGO BrickHeadz

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Káčer Donald
SKU 40377
Kusy 90
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia súprav LEGO BrickHeadz a klasických disneyovských postáv si tento model Káčera Donalda (40377) určite zamilujú. Len sa pozrite na Donaldovu rozkošnú námornícku košeľu, čapicu a motýlika a na jeho oranžové nohy a zobák. Súčasťou balenia so stavebnicou tohto úžasného káčera je aj podložka na stavanie, takže ho možno ľahko vystaviť, či už samého alebo s inými klasickými modelmi zo série BrickHeadz. Zberatelia stavebníc LEGO BrickHeadz taktiež môžu kombinovať prvky z rôznych modelov aužiť si tak zábavu pri tvorení bláznivých hybridných postáv.

  • Táto zberateľská stavebnica deťom umožňuje postaviť si zábavný LEGO BrickHeadz model Káčera Donalda so všetkými ikonickými prvkami.
  • Skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a Disney filmov, ktorý je primeraným zdrojom zábavy pre deti vo veku nad 10 rokov.
  • Táto 90-dielna stavebnica Káčera Donalda s výškou viac ako 8 cm je inšpiráciou k tvorivému stavaniu modelov, s ktorými sa deti môžu následne zahrať a ktoré si dokonca môžu aj vystaviť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..