Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ženích 40384

Zbavn zostaviten darek pre budcich enchov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ženích
SKU 40384
Kusy 255
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 12,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Osláv s týmto modelom ženícha z edície LEGO BrickHeadz (40384) blížiacu sa svadbu priateľa, člena rodiny či svoju vlastnú. Tento zábavný model sa dodáva s okuliarmi, klobúkom, ozdobami na oblek, prsteňom a ďalšími voliteľnými kúskami, vďaka ktorým možno podľa svojich predstáv jedinečným spôsobom upraviť výraz tváre ženícha, jeho účes a farbu pleti. K dispozícii je najmenej 11 možných verzií, vďaka čomu si môžeš užívať množstvo tvorivých nápadov pri stavaní, skôr než nastane ten veľký deň!

  • Tento zostaviteľný zberateľský model elegantne oblečeného muža z edície LEGO BrickHeadz s prispôsobiteľným výrazom tváre, účesom a farbou pleti sa skvelo hodí ako darček pre ženícha pred svadbou či počas nej.
  • Stavebnica sa ľahko stavia a je poriadne zábavná. Vhodná pre staviteľov od 10 rokov.
  • Obsahuje 255 dielikov a meria vyše 8 cm na výšku. Zostaviteľný model ženícha sa skvelo vyníma vystavený spolu s príslušným náprotivkom – modelom LEGO BrickHeadz Nevesta (40383) alebo v páre sďalším ženíchom!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..