Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Goofy a Pluto 40378

Zberatesk BrickHeadz modely dvoch zboovanch disneyovskch postaviiek

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Goofy a Pluto
SKU 40378
Kusy 214
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 14,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zberatelia súprav LEGO BrickHeadz si zamilujú stavebnicu Goofy a Pluto (40378), ktorej súčasťou sú dve klasické disneyovské postavičky. Goofy, odetý do typického roláka a vysokej zelenej čiapky, stojí vedľa hravého psíka Pluta. Títo dvaja roztomilí disneyovskí kamaráti sú umiestnení na pevnej podložke, takže ich možno jednoducho vystaviť spolu i osobitne vedľa ostatných modelov zo série BrickHeadz. Zberatelia stavebníc LEGO BrickHeadz si môžu prvky jednotlivých súprav skombinovať a vytvoriť tak vlastné zábavné kombinované postavy.

  • Táto zberateľská súprava deťom umožňuje postaviť si LEGO BrickHeadz modely dvoch najznámejších disneyovských postáv: Goofyho a Pluta.
  • Skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a disneyoviek, ktorý je primeraným zdrojom zábavy pre deti vo veku od 10 rokov.
  • Goofy meria vyše 8 cm na výšku a Pluto vyše 5 cm na výšku, takže táto 214-dielna stavebnica prináša tvorivú zábavu vo veľkom – deťom umožňuje stavať, hrať sa a následne si svoje výtvory vystavovať.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..