Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 40381 Monkey King

Mocný Monkey King pretvorený v LEGO BrickHeadz štýle!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Monkey King
SKU 40381
EAN 5702016656749
Kusy 175
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Fanúšikovia LEGO® Monkie Kida si zamilujú stavanie vlastnej verzie LEGO BrickHeadz™ Monkey Kinga (40381) a jeho vystavenie ako štýlového modelu. Táto verzia nanovo stvárňuje detaily legendárnej postavy z klasického románu Putovanie na západ.
  • Táto 175-dielna LEGO® stavebnica sa skvelo hodí ako darček na narodeniny alebo Vianoce, či ako prekvapenie pri akejkoľvek príležitosti pre deti vo veku od 10 rokov. Súčasťou je návod s obrázkami, takže aj nováčikovia vo svete LEGO stavebníc môžu stavaťsamostatne.
  • Táto LEGO® figúrka Monkey Kinga zostavená z kociek obsahuje aj podložku na vystavovanie. Meria 12,8 cm na výšku, takže ak bude vystavená, nezaberie veľa miesta, no zato určite pritiahne pohľady kohokoľvek, kto sa ocitne blízko nej.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..