Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Andulka 40443

Mil andulka s vtatkom, model zo srie BrickHeadz na postavenie a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Andulka
SKU 40443
Kusy 261
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 8,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia vtákov si vychutnajú túto stavebnicu BrickHeadz Andulka (40443) na vystavenie. Andulka a vtáčatko sedia na kultových BrickHeadz stojanoch navrhnutých tak, aby vyzerali ako drevené bidlá. Stojany zapadajú do robustnej hnedej podložky, ktorá pripomína dno vtáčej klietky. Jej súčasťou sú dve samolepky na ozdobu – jedna s perím, druhá so stopami. Táto stavebnica domácich zvieratiek je dokonalým darčekom pre všetky deti, zberateľov série BrickHeadz a každého milovníka vtákov.

  • Zberateľská stavebnica s roztomilými LEGO BrickHeadz modelmi andulky a vtáčatka usadenými na stojanoch z kociek, ktoré zapadajú do podložky v štýle klietky.
  • Poslúži ako skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc, zberateľov série BrickHeadz a milovníkov domácich zvierat vo veku od ôsmich rokov.
  • Tento 261-dielny model s výškou viac než 9 cm obsahuje stojany z kociek s výzorom dreva, ako aj dve samolepky na ozdobu – jednu s perím, druhú so stopami.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..