Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batman 40386

Pardny portrt Batmana z LEGO kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batman
SKU 40386
Kusy 115
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 17,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia temného rytiera si teraz môžu vďaka sade LEGO Brick Sketches – Batman (40386) postaviť a vystaviť vlastný obrázok Batmana z LEGO kociek. Zaveste si ho na stenu pomocou vstavaného háčiku – doska 12×16 drží LEGO kocky pevne na svojom mieste. Skvelý darček na narodeniny a iné sviatky, a pôsobivý prírastok do akejkoľvek zbierky portrétov obľúbených hrdinov z radu obrázkov z LEGO kociek.

  • Mladí LEGO stavitelia a fanúšikovia Batmana si nadšene postavia a vystavia tento parádny portrét slávneho bojovníka proti zločinu z GOTHAM CITY, patriaci do zberateľskej kolekcie obrázkov z kociek.
  • Parádny darček pre všetky deti vo veku 8 a viac rokov. Táto stavebnica pozostávajúca zo 115 dielikov je súčasťou radu obrázkov z LEGO kociek, ktorá obsahuje zberateľské skladacie 3D ilustrácie ikonických hrdinov na doštičkách 12×16 cm.
  • Stavebnica LEGO Brick Sketches – Batman meria vyše 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a je 3 cm hrubý. Bude skvelým doplnkom v každej detskej izbe, či už ho postavíte na poličku alebo zavesíte na stenu pomocou zabudovaného háčika.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..