Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Gru, Stuart a Otto 40420

Zberatesk BrickHeadz modely 3 postaviiek z filmu Mimoni

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Gru, Stuart a Otto
SKU 40420
EAN 5702016720228
Kusy 244
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 13,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO BrickHeadz Gru, Stuart a Otto (40420) obsahuje 3 postavičky z filmu Mimoni: Grua, mimoňa Stuarta a mimoňa Otta s kameňom zverokruhu. Všetky postavy sú súčasťou LEGO BrickHeadz zbierky a majú svoje vlastné ID postavy, ako aj robustnú podložku na jednoduché vystavenie, či už samostatne alebo spoločne s ďalšími BrickHeadz modelmi.

  • Táto zberateľská stavebnica deťom umožňuje postaviť si LEGO BrickHeadz modely 3 známych postáv z filmu Mimoni: Zloduch prichádza:
  • Skvelý darček pre fanúšikov stavebníc LEGO aj mimoňov. Stavebnica poskytuje veku primeraný herný aj staviteľský zážitok pre deti vo veku 10 a viac rokov.
  • Skombinujte so stavebnicou 40421 LEGO BrickHeadz LEGO BrickHeadz Belle Bottom, Kevin a Bob pre ešte viac uličníckej zábavy.
  • Postavený Gru meria vyše 8 cm a jeho mimoňovskí kamoši vyše 6 cm. Táto stavebnica s 2čč dielikmi prináša množstvo kreatívnej zábavy pri stavaní, hraní aj vystavovaní.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..