Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Myška Minnie 40457

asn portrt Myky Minnie postaven z LEGO kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Myška Minnie
SKU 40457
Kusy 140
Séria LEGO Brick Sketches
Cena LEGO 17,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia kultových postáv od Disneyho si teraz môžu postaviť a vystaviť vlastný portrét Myšky Minnie vďaka tejto stavebnici LEGO Brick Sketches Myška Minnie (40457). Zaveste si ho na stenu pomocou vstavaného háčiku – doska s rozmermi 12×16 dielikov drží LEGO kocky pevne na svojom mieste – alebo si ho vystavte na poličke. Je to ideálny darček na narodeniny, sviatky či iné príležitosti a zároveň ide o pôsobivý prírastok do každej zbierky portrétov obľúbených hrdinov zo série obrázkov z LEGO kociek.

  • Mladí LEGO stavitelia a fanúšikovia Myšky Minnie od Disneyho si určite nadšene postavia a vystavia tento parádny zberateľský portrét svetoznámej disneyovskej postavičky zo série Brick Sketches.
  • Je to parádny darček pre deti vo veku od 8 rokov. Táto stavebnica so 140 dielikmi je súčasťou série LEGO Brick Sketches, ktorá prináša zberateľské skladacie 3D obrázky ikonických postáv na podložkách s rozmermi 12×16 dielikov.
  • Meria vyše S rozmermi 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a (3 cm) do hĺbky bude tento obrázok Myšky Minnie zo série LEGO Brick Sketches kúskom, ktorý sa bude krásne vynímať vystavený nad kozubom alebo zavesený za hák na stene.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..