Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kačka Daisy 40476

Jedinen vstavn model kaky Daisy z LEGO kociek

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kačka Daisy
SKU 40476
Kusy 110
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Potešte fanúšika Disneyoviek touto rozkošnou výstavnou stavebnicou LEGO BrickHeadz ǀ Disney (40476) Kačka Daisy. Táto prepracovaná figúrka stojí na typickom BrickHeadz podstavci, hrdo sa týči nad celým svetom a čaká na svojho milovaného káčera Donalda od Disneyho. Figúrka je navyše vyzbrojená zostaviteľným lukom a na hrudi má nový tlačený prvok. Táto stavebnica figúrky je dokonalým darčekom pre fanúšika Disneyoviek, zberateľa figúrok BrickHeadz alebo milovníkov kreslených postavičiek.

  • Zberateľská stavebnica so štýlovým modelom kultovej postavičky od Disneyho, kačky Daisy, v štýle LEGO BrickHeadz.
  • Poslúži ako skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc, zberateľov série BrickHeadz a milovníkov Disneyoviek vo veku od 10 rokov.
  • Tento 110-dielny model meria vyše 10 cm na výšku a pozostáva z detailne prepracovanej figúrky so zostaviteľným lukom, novým tlačeným prvkom na tele a kultovým podstavcom BrickHeadz.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..