Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Strýko Držgroš, Huey, Dewey a Louie 40477

ikovn LEGO figrky, ktor me prida do svojej zbierky BrickHeadz setov

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Strýko Držgroš, Huey, Dewey a Louie
SKU 40477
Kusy 340
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 24,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Urobte fanúšikom Disneyoviek radosť a podarujte im výstavnú stavebnicu LEGO BrickHeadz ǀ Disney Strýko Držgroš, Huey, Dewey a Louie (40477). Tieto do detailov prepracované figúrky stoja na čiernych podstavcoch zo série BrickHeadz a plánujú ďalšiu neplechu, zatiaľ čo sa strýko Držgroš nevie dočkať sladkých peňazí. Figúrky majú zábavné prvky, ako je dobre známy cylinder strýka Držgroša a dielik s potlačou na hrudi. Huey, Dewey a Louie majú zas zladené baseballové čiapky a tričká. Tento set zostaviteľných figúrok je skvelým darčekom pre fanúšikov Disneyoviek, zberateľov postavičiek BrickHeadz a milovníkov kreslených postavičiek.

  • Zberateľská stavebnica s parádnym prevedením kultových postavičiek od Disneyho, strýka Držgroša a jeho prasynovcov, kačiatok Hueyho, Deweyho a Louieho, v LEGO BrickHeadz prevedení.
  • Poslúži ako skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc, zberateľov série BrickHeadz a milovníkov Disneyoviek vo veku od 10 rokov.
  • Disneyho postavička strýko Držgroš meria vyše 10 cm na výšku a malé kačiatka 6 cm na výšku. Tento 340-dielny model pozostáva zo 4 figúrok a každá má svoj vlastný čierny podstavec zo série BrickHeadz.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..