Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Miniatúrny zámok Disney 40478

Miniatra zmku z parku Magic Kingdom z LEGO kociek!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Miniatúrny zámok Disney
SKU 40478
Kusy 567
Séria LEGO Disney
Vek 12+ vek
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Osláv 50. výročie strediska Walt Disney World s týmto miniatúrnym zámkom Disney (40478) zo série LEGO ǀ Disney! Fanúšikovia populárneho parku Magic Kingdom si môžu postaviť svoj vlastný Popoluškin zámok zo strediska Walt Disney World, ktorý dopĺňajú perleťové vežičky, trblietavo modrá špicatá strecha a klasická minifigúrka Myšiaka Mickeyho. Tento jedinečný výstavný kúsok je dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce či iné príležitosti.

  • Fanúšikovia Disneyoviek v každom veku si túto skvostnú miniatúru Popoluškinho zámku z parku Magic Kingdom v stredisku Walt Disney World vo Floride skrátka zamilujú! Dodáva sa aj s minifigúrkou klasického Myšiaka Mickeyho.
  • Táto 567-dielna stavebnica je skvelým darčekom pre deti od 12 rokov a je jedinečným doplnkom do každej zbierky inšpirovanej Disneyovkami.
  • Tento LEGO miniatúrny zámok Disney meria vyše 21 cm na výšku, 14 cm na šírku a 13 cm do hĺbky a ako výstavné dielo zapôsobí na poličke doma i v práci.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..