Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie – zostaviteľné modely

Ikonické postavičky z disneyoviek sa budú krásne vynímať ako jedinečné výstavné kúsky!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Myšiak Mickey a Myška Minnie – zostaviteľné modely
SKU 43179
Kusy 1739
Séria LEGO Disney
Vek 18+ vek
Cena LEGO 179,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Doprajte sebe alebo kreatívnej osobe vo vašom živote zážitok zo stavania LEGO® stavebnice (43179) Myšiak Mickey a Myška Minnie – zostaviteľné modely. Je jedinečným výstavným kúskom, ktorý podnieti mnohé diskusie.
  • Doprajte svojej mysli pokoj pri stavaní dvoch rozmerných a detailne spracovaných výstavných figúrok a ich doplnkov. Táto súprava vám umožní prežiť skutočne napĺňajúci zážitok z tvorby a zároveň nabrať nových síl.
  • Po zostavení sa tieto ikonické postavičky budú skvele vynímať doma i v práci. Figúrky môžete vystaviť spolu alebo každú aj s doplnkami umiestniť na vlastné miestečko obdivu.
  • Podeľte sa o svoju lásku k disneyovskej postavičke Myšiakovi Mickeymu s touto súpravou plnou rôznych prvkov a doplnkov. Tieto nevšedné retro figúrky sú tiež skvelým darčekom pre vás či iných fanúšikov disneyoviek.
  • Figúrky sú detailne spracované a skutočne rozmerné: najväčší model meria vyše 36 cm na výšku, 22 cm na šírku a 16,5 cm do hĺbky. Táto pôsobivá súprava pozostáva z 1 739 dielikov a možno ju vystaviť na špeciálne miesto u vás doma.
  • Spomienky a čas venovaný sebe na vás už čakajú. Nepotrebujete batérie, aby ste si túto súpravu dokázali užiť naplno. Stavaním týchto kvalitných figúrok vaša myseľ unikne z rutiny a navyše si ich môžete neskôr vystaviť doma.
  • Procesom stavania vás prevedie návod v elegantnej brožúrke, ktorej súčasťou sú aj príbehy a iné ilustrácie, vďaka ktorým je stavanie zábavnejšie. Táto LEGO® súprava ponúka dokonalý tvorivý odpočinok a únik z dennej rutiny.
  • Doprajte dospelým staviteľom túto súpravu dvoch neuveriteľne detailne spracovaných figúrok zo série LEGO® ǀ Disney. Súprava ukrýva jedinečný model, ktorý si neskôr môžete vystaviť a pochváliť sa tak svojou láskou k týmto postavičkám.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..