Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Alex 40624

Zbavn figrka Alexa na hranie aj vystavenie pre fanikov Minecraftu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Alex
SKU 40624
Kusy 86
Séria LEGO BrickHeadz
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Praktická odmena pre nadšencov videohry Minecraft vo veku od 10 rokov. LEGO BrickHeadz 40624 Alex je jednou z najobľúbenejších postavičiek tejto videohry v zberateľskej podobe BrickHeadz. Figúrka sa hodí na hranie aj vystavenie a obsahuje autentické detaily z Minecraftu, ako napríklad hrdinov diamantový krompáč. Táto BrickHeadz replika ikonickej postavičky s výškou 8 cm sa bude skvelo vynímať v každej detskej izbe.

  • Darček pre hráčov Minecraftu – LEGO BrickHeadz 40624 Alex je zostaviteľný model jedného z ikonických hrdinov Minecraftu
  • Autentické detaily – Realistickej figúrke z Minecraftu nechýba ani známy diamantový krompáč
  • Model na hranie aj vystavenie – Figúrka je súčasťou série modelov BrickHeadz (modely sa predávajú samostatne). Meria vyše 8 cm na výšku a nechýba jej ani podložka na stavanie, aby sa dala ľahšie vystaviť

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..