Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41252 Trollovia a let balónom

Nápaditá hra s trollmi pre tvorivé deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Trollovia a let balónom
SKU 41252
EAN 5702016616781
Kusy 250
Séria LEGO Trolls World Tour
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ružový teplovzdušný balón je ideálna hračka pre všetkých fanúšikov trollov. Je plný funkcií a umožňuje deťom oživiť ich obľúbené scény z filmu Trollovia- Svetové turné . Deti tak zažijú množstvo dobrodružstiev pri hre na postavy.
  • S tromi minifigúrkami trollov v tejto stavebnici (Poppy, Vetvoš a exkluzívna postava Obor ako aj Dundi) sa hra začína okamžite. A s množstvom obsahu navyše inšpirovaného svetom trollov sa zábava postavením modelu ani zďaleka nekončí.
  • Na deti čaká kopec objavovania! Meňte polohu balónu pomocou mávajúcich srdiečok, hrajte sa s minifigúrkami (a účesmi trollov!), potom nájdite zberateľskú strunu ukrytú v metronóme.
  • Tvorivý darček na podporu nápaditej hry pre fanúšikov trollov vo veku od šiestich rokov. Táto nová LEGO® stavebnica na január 2020 je skvelý darček pre každého, kto sa zbožňuje hrať s rôznymi dopravnými prostriedkami a postavičkami trollov.
  • Tento roztomilý darček zo sveta trollov pre chlapcov aj dievčatá (41252) má tú správnu veľkosť na zábavnú hru na postavy. Rozmery balóna sú: 22 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.
  • Stavebnica nevyžaduje batérie. Táto hračka zo sveta filmu Trollovia využíva silu detskej predstavivosti, preto nepotrebuje žiadne batérie.
  • S digitálnym návodom Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, si môžu deti vychutnať zážitok zo stavania po novom a naučia sa postaviť model s využitím cool interaktívnych nástrojov na ovládanie zobrazenia.
  • Každá stavebnica LEGO® Trolls World Tour umožňuje deťom oživiť ich obľúbené scény z filmu Trolls World Tour. Ideálny spôsob, ako rozvíjať ich tvorivú hru s kopcom dobrodružstiev!
  • V skupine LEGO® Group berieme kvalitu veľmi vážne, preto všetky LEGO® stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Platí to už od roku 1958.
  • Pri výbere nového LEGO® darčeka je bezpečnosť dôležitá a v LEGO Group testujeme všetky kocky a dieliky, aby sme sa ubezpečili, že každá stavebnica pre deti spĺňa tie najprísnejšie globálne bezpečnostné normy.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..