Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41390 Andreino auto a pódium

Zábava na pláži pre deti, ktoré milujú autá a hudbu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Andreino auto a pódium
SKU 41390
EAN 5702016618778
Kusy 240
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Poznáte dieťa, ktoré miluje motory a hudbu? Potom je táto sada presne preň! Nechajte deti snívať o tom, ako vyzdvihnú kamarátov na pláži v parádnom LEGO® aute a odvezú sa na koncert. Môžu sa tiež zahrať na popovú hviezdu, ktorá na hračkárskom pódiu vystupuje.
  • Vnútri krabice nájdete všetko, čo deti potrebujú na postavenie parádneho LEGO® auta s LEGO magneťákom. K dispozícii sú tiež 2 mini bábiky, figúrka papagája a hračkárske pódium, na ktorom popová hviezda LEGO Friends Andrea vystupuje.
  • Deti môžu 2 mini bábiky usadiť v aute a jazdiť s nimi po okolí. Ich jazdu potom môžu vylepšiť pridaním reproduktorov z pódia k LEGO magneťáku. Určite sa im bude páčiť aj možnosť upraviť Andrein výzor a možnosť obliecť ju do látkovej sukne.
  • Chlapci a dievčatá vo veku 6 a viac rokov, ktorí túžia po svetle reflektorov, si zamilujú byť hviezdou vďaka sade Andreino auto a pódium (41390). Táto LEGO® sada je skvelým narodeninovým darčekom pre deti, ktoré túžia po novom prírastku do svojej hračkárskej garáže.
  • LEGO® auto meria niečo vyše 4 cm na výšku a 12 cm na dĺžku – je dostatočne malé na to, aby sa zmestilo do batohu a vyrazilo s vami von. A aby naozaj vyniklo, deti si ho môžu upraviť pomocou kociek z iných LEGO sád.
  • Andreino pódium je ozdobené svetielkami. Na ich rozsvietenie nie sú potrebné baterky, iba detská fantázia. Kreatívna hra sa tak môže hneď začať.
  • Všetky LEGO® stavebnice obsahujú jednoduchý tlačený návod, avšak táto obsahuje aj návod Instructions PLUS. Stačí si stiahnuť aplikáciu LEGO Life a pomôcť dieťaťu sledovať, ako jeho stavebnica ožíva v digitálnej dimenzii.
  • Uveďte dieťa do prívetivého sveta mestečka Heartlake a nechajte, aby sa vďaka svojej fantázii vydalo na cestu dobrodružstva spolu s kamarátmi z LEGO® Friends po boku.
  • LEGO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group testujemekocky a doplnky na maximum. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..