Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pojazdné mačacie kaderníctvo 41439

Zbavn set s maacm kadernctvom, ktor deti nau stava

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pojazdné mačacie kaderníctvo
SKU 41439
EAN 5702016911503
Kusy 60
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 6,50 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Pomôžte deťom rozvíjať stavebné zručnosti a zároveň sa starať o zvieratká s pojazdným mačacím kaderníctvom (41439). Môžu pomôcť Emme a Mii zo série LEGO Friends nájsť mačiatka, ktoré potrebujú nový strih, odviezť ich do pojazdného kaderníctva a neskôr ich rozmaznať v salóne.

Prvé kroky k stavaniu
Stavebnica zo série 4+ je plná pútavých detailov, ktoré deťom zaručia skvelý zážitok z hry. Každé vrecúško s kockami obsahuje hotový model a postavičku, ktorú si deti môžu rýchlo postaviť a chytrosa tak pustiť do hry! Súčasťou je aj štartovacia kocka, ktorá je čiastočne vybudovaným základom.

Zábava pre rodiny
Sety 4+ sú dokonalou zábavou pre hry detí s dospelými. Začať je jednoduché – okrem tlačeného návodu súprava obsahuje aj návod Instructions PLUS. Je dostupný v aplikácii LEGO Building Instructions a má zobrazovacie nástroje, ktoré deťom pomôžu pochopiť proces stavania. Umožňuje im tiež uložiť si, pri ktorom kroku stavania skončili, aby sa k nemu mohli neskôr ľahko vrátiť.

  • Pojazdné mačacie kaderníctvo (41439) je set, v ktorom môžu deti vyparádiť mačky v mačacom aute.
  • Táto kompaktná mačacia hračka pre deti obsahuje LEGO Friends postavy Emmu a Miu, mačku a mačiatko, takže nekonečné zábavné hry sú isté. Nechýba ani špeciálna štartovacia kocka, s ktorou sa stavanie rozbehne ako po masle a na hry ostane viac času!
  • Ako všetky LEGO Friends sety, aj táto hračka je plná rozkošných doplnkov vrátane maškrty pre mačky a fľašky na kŕmenie.
  • Narodeninový darček prechlapcov a dievčatá vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Odmeňte ich tvrdú prácu darčekom, ktorý ich bude celé hodiny zabávať a učiť stavať.
  • Auto meria vyše 10 cm na šírku, salón zas 6 cm na šírku. Set je kompatibilný so všetkými LEGO kockami, takže ho deti môžu s narastajúcimi stavebnými zručnosťami rozširovať.
  • Chcete pre malých staviteľov pripraviť ešte zábavnejší zážitok zo stavania? Využite potom digitálny návod Instructions PLUS! Vďaka nástrojom na približovanie a rôznym režimom zobrazovania bude stavanie hračka.
  • Sety zo série 4+ deti naučia stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchého stavania. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO sety testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..