Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Súťaž v pečení 41393

Nechajte deti, aby boli kreatvne, a uili si zbavu s touto stavebnicou s tmou sae v peen!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Súťaž v pečení
SKU 41393
EAN 5702016618808
Kusy 361
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Šou sa začína! Preneste napätie z televíznych kuchárskych súťaží do detskej izby vďaka stavebnici od LEGO Friends (41393) Súťaž v pečení. Nechajte ich, aby prejavili svoju kreativitu pri nápaditom zdobení hračkárskych koláčikov a urobili dojem na porotu. Alebo sa zahrajte na porotcu, ktorý rozhodne o víťazovi trofeje.

Nakŕmte predstavivosť
Táto hra na pečenie je plná realistických kuchynských potrieb, jedla a roztomilých pomôcok a doplnkov, ktoré realisticky dotvárajú atmosféru skutočných televíznych súťaží, ktoré deti poznajú z televízie. Parádne funkcie ako otáčanie podnosov na koláče a koleso na vytočenie ingrediencií podporujú imaginatívnu hru. Navyše, celá stavebnica je modulárna, takže si ju deti dokážu zostaviť a hrať sa s ňou tak, ako sa im práve chce.

Život je s priateľmi sladší
Uveďte deti do sveta LEGO Friends, kde môžu zažívať dobrodružstvá TV seriálu a stretnúť postavy z LEGO Friends, ktoré sú presne ako oni. V mestečku Heartlake budú vždy mať kamaráta, s ktorýmmôžu preskúmať svoje záujmy, pretože je tu vždy priestor na to, aby sa niekto ďalší pripojil.

  • Podporte kreatívnu hru, pri ktorej deti pomáhajú postavičkám z LEGO Friends vytvárať nápadité LEGO koláčiky, v tejto stavebnici s témou súťaže v pečení. Hrať sa na vystúpenie vo svetle televíznych kamier si zamilujú!
  • Táto funkciami nabitá stavebnica (41393) Súťaž v pečení obsahuje 3 mini bábiky, 2 stanovištia na pečenie s otočnými podnosmi na koláče, množstvo doplnkov na pečenie, ako sú jedlá a glazúry, a kuchynské náčinie.
  • Deti sa v tejto funkciami nabitej LEGO stavebnici doslova stratia. Môžu predstierať, že varia na varnej doske, zahrať sa na porotcov, ísť do zákulisia, pomôcť uhasiť oheň alebo vytvoriť niečo nové pomocou pridaných LEGO kociek.
  • Existuje mnoho spôsobov, ako si môžu deti vo veku 6 a viac rokov užívať hodiny a hodiny kreatívnej hry s jedlom pomocou tejto LEGO stavebnice s 361 dielikmi. Je skvelým narodeninovým darčekom pre deti, ktoré sú v LEGO svete nové, ako aj pre fanúšikov seriálu Friends.
  • Táto modulárna sada sa dá oddeliť a môže radosť z pečeniarozšíriť po celej izbe. Keďže meria len niečo vyše 15 cm na šírku a 30 cm na dĺžku, nezaberie veľa miesta ani vtedy, keď ju vystavíte vcelku.
  • Táto stavebnica zo sveta LEGO Friends obsahuje všetko, čo deti na vytvorenie scény z televíznej súťaže v pečení potrebujú. Na začatie akcie nie sú potrebné žiadne batérie – kreatívna zábava sa začína vďaka detskej fantázii.
  • Ako k všetkým LEGO súpravám, aj k tejto kulinárskej hračke je pribalený zrozumiteľný tlačený návod. Je zostavený tak, aby mu deti vo veku nad 6 rokov porozumeli a mohli tak začať stavať bez pomoci dospelých.
  • Uveďte deti do vzrušujúceho sveta LEGO Friends. Je to miesto, kde sa deti naučia, že dosiahnuť svoje sny nie je nemožné, pokiaľ budú počúvať svoje srdce.
  • Hracie súpravy LEGO pre deti spĺňajú tie najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – a to už od roku 1958!
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že súpravy určené pre malých staviteľov spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..