Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41393 Súťaž v pečení

Nechajte deti, aby boli kreatívne, a užili si zábavu s touto stavebnicou s témou súťaže v pečení!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Súťaž v pečení
SKU 41393
Kusy 361
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podporte kreatívnu hru, pri ktorej deti pomáhajú postavičkám z LEGO® Friends vytvárať nápadité LEGO koláčiky, v tejto stavebnici s témou súťaže v pečení. Hrať sa na vystúpenie vo svetle televíznych kamier si zamilujú!
  • Táto funkciami nabitá stavebnica (41393) Súťaž v pečení obsahuje 3 mini bábiky, 2 stanovištia na pečenie s otočnými podnosmi na koláče, množstvo doplnkov na pečenie, ako sú jedlá a glazúry, a kuchynské náčinie.
  • Deti sa v tejto funkciami nabitej LEGO® stavebnici doslova stratia. Môžu predstierať, že varia na varnej doske, zahrať sa na porotcov, ísť do zákulisia, pomôcť uhasiť oheň alebo vytvoriť niečo nové pomocou pridaných LEGO kociek.
  • Existuje mnoho spôsobov, ako si môžu deti vo veku 6 a viac rokov užívať hodiny a hodiny kreatívnej hry s jedlom pomocou tejto LEGO® stavebnice s 361 dielikmi. Je skvelým narodeninovým darčekom pre deti, ktoré sú v LEGO® svete nové, ako aj pre fanúšikov seriálu Friends.
  • Táto modulárna sada sa dá oddeliť a môže radosť z pečeniarozšíriť po celej izbe. Keďže meria len niečo vyše 15 cm na šírku a 30 cm na dĺžku, nezaberie veľa miesta ani vtedy, keď ju vystavíte vcelku.
  • Táto stavebnica zo sveta LEGO® Friends obsahuje všetko, čo deti na vytvorenie scény z televíznej súťaže v pečení potrebujú. Na začatie akcie nie sú potrebné žiadne batérie – kreatívna zábava sa začína vďaka detskej fantázii.
  • Ako k všetkým LEGO® súpravám, aj k tejto kulinárskej hračke je pribalený zrozumiteľný tlačený návod. Je zostavený tak, aby mu deti vo veku nad 6 rokov porozumeli a mohli tak začať stavať bez pomoci dospelých.
  • Uveďte deti do vzrušujúceho sveta LEGO® Friends. Je to miesto, kde sa deti naučia, že dosiahnuť svoje sny nie je nemožné, pokiaľ budú počúvať svoje srdce.
  • Hracie súpravy LEGO® pre deti spĺňajú tie najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – a to už od roku 1958!
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že súpravy určené pre malých staviteľov spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..