Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Autobus priateľstva 41395

Deti sa mu pripoji k svojim kamartkam a vyrazi na cesty

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Autobus priateľstva
SKU 41395
EAN 5702016618822
Kusy 778
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 48,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Čo vznikne, keď spojíte starý londýnsky autobus s domčekom pre bábiky a štipkou kúzla zo sveta Friends? Predsa sada (41395) Autobus priateľstva od LEGO Friends. Inšpirujte deti s túlavými topánkami k objavovaniu nových horizontov. Vnútri je priestor na všetko (vrátane tenisových rakiet a siete), aj na to najdôležitejšie, čo na cestách potrebujú – predsa svoje najlepšie kamarátky!

Objavovanie sveta možností
Táto funkciami nabitá stavebnica umožňuje deťom objavovať prvky vzrušujúceho cestovania, od opravy a úprav vozidla až po sledovanie hviezd a divokej prírody či šmýkania sa po šmýkačke a odpočívania v bazéne.

Dostanete sa všade
Je to skvelá hračka pre deti, ktoré zbožňujú domčeky pre bábiky, miniatúrne doplnky a kreatívnu hru. Vrchné poschodie sa dá odsunúť, čím sa otvorí prístup do parádneho obytného priestoru nižšie. Hľadáte ten najlepší darček pre malého mechanika, ktorý si chce pridať do garáže ďalšie parádne vozidlo? Ďalej už nehľadajte! Nechajte malých staviteľov, aby objavovali LEGO mestečko Heartlake a užili si cestu svojho života.

  • Dovoľte kreatívnym deťom pustiť sa do dobrodružnej cesty s touto LEGO Friends stavebnicou. Na palube funkciami nabitého autobusu pre mini bábiky objavia nekonečné možnosti imaginatívnej hry, a to vďaka množstvu parádnych funkcií a doplnkov.
  • Tento hračkársky autobus obsahuje aj hrdinky LEGO Friends Stephanie, Miu a Oliviu v podobe mini bábik. Kreatívne deti môžu povoliť uzdu fantázii a pomôcť dievčatám z mestečka Heartlake objavovať zábavné funkcie a doplnky pre mini bábiky.
  • Deti si môžu predstavovať, že sa bavia s kamarátmi v spálni, ťahajú za sebou pomocou navijaku pokazené vozidlá, čľapkajú sa v palubnom bazéne či sledujú hviezdy z vrchného poschodia, ktoré sa odkrýva a otvára prístup k posteliam mini bábik.
  • Tento LEGO Friends autobus (41395) je skvelým narodeninovým darčekom pre deti vo veku 8 a viac rokov, ktoré milujú svojrázne hračkárske autá a nemajú veľa skúsenosti so stavaním. Stavanie tejto stavebnice detské hlavičky stimuluje a po dokončení dieťa zažije pocit hrdosti.
  • Autobus obsahuje množstvo doplnkov pre mini bábiky, ale pretože meria približne 14 cm na výšku a 30 cm na šírku, obsiahne aj ďalšie LEGO dieliky, ktoré by k nemu deti chceli pribaliť. Všetky LEGO sady sú s touto zábavnou hračkou kompatibilné!
  • Dynamická hra je súčasťou jazdy. Tento model autobusu má od statického naozaj ďaleko. Má totiž kolesá, ktoré sa naozaj otáčajú. Nie sú však potrebné žiadne batérie – tento LEGO Friends autobus poháňa fantázia.
  • Stavebnica autobusu obsahuje jednoduché pokyny na stavanie, takže ak je aj dieťa vo svete LEGO stavebníc a stavania nové, môže sa vydať na cestu za dobrodružstvom prakticky okamžite!
  • Inšpirujte deti, aby sa pridali k dobrodružstvu v mestečku Heartlake a zistili, že môžu objavovať nové horizonty a záujmy, a to spolu s najlepšími kamarátmi po boku.
  • Od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky najvyššie priemyselné štandardy, pričom zabezpečujeme, že sú konzistentné a kompatibilné so spojmi silnými ako akékoľvek priateľstvo v LEGO mestečku Heartlake.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO kocky a dieliky hádžeme, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..