Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41395 Autobus priateľstva

Deti sa môžu pripojiť k svojim kamarátkam a vyraziť na cesty

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Autobus priateľstva
SKU 41395
Kusy 778
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Dovoľte kreatívnym deťom pustiť sa do dobrodružnej cesty s touto LEGO Friends stavebnicou. Na palube funkciami nabitého autobusu pre mini bábiky objavia nekonečné možnosti imaginatívnej hry, a to vďaka množstvu parádnych funkcií a doplnkov.
  • Tento hračkársky autobus obsahuje aj hrdinky LEGO® Friends Stephanie, Miu a Oliviu v podobe mini bábik. Kreatívne deti môžu povoliť uzdu fantázii a pomôcť dievčatám z mestečka Heartlake objavovať zábavné funkcie a doplnky pre mini bábiky.
  • Deti si môžu predstavovať, že sa bavia s kamarátmi v spálni, ťahajú za sebou pomocou navijaku pokazené vozidlá, čľapkajú sa v palubnom bazéne či sledujú hviezdy z vrchného poschodia, ktoré sa odkrýva a otvára prístup k posteliam mini bábik.
  • Tento LEGO Friends autobus (41395) je skvelým narodeninovým darčekom pre deti vo veku 8 a viac rokov, ktoré milujú svojrázne hračkárske autá a nemajú veľa skúsenosti so stavaním. Stavanie tejto stavebnice detské hlavičky stimuluje a po dokončení dieťa zažije pocit hrdosti.
  • Autobus obsahuje množstvo doplnkov pre mini bábiky, ale pretože meria približne 14 cm na výšku a 30 cm na šírku, obsiahne aj ďalšie LEGO® dieliky, ktoré by k nemu deti chceli pribaliť. Všetky LEGO sady sú s touto zábavnou hračkou kompatibilné!
  • Dynamická hra je súčasťou jazdy. Tento model autobusu má od statického naozaj ďaleko. Má totiž kolesá, ktoré sa naozaj otáčajú. Nie sú však potrebné žiadne batérie – tento LEGO® Friends autobus poháňa fantázia.
  • Stavebnica autobusu obsahuje jednoduché pokyny na stavanie, takže ak je aj dieťa vo svete LEGO® stavebníc a stavania nové, môže sa vydať na cestu za dobrodružstvom prakticky okamžite!
  • Inšpirujte deti, aby sa pridali k dobrodružstvu v mestečku Heartlake a zistili, že môžu objavovať nové horizonty a záujmy, a to spolu s najlepšími kamarátmi po boku.
  • Od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie priemyselné štandardy, pričom zabezpečujeme, že sú konzistentné a kompatibilné so spojmi silnými ako akékoľvek priateľstvo v LEGO mestečku Heartlake.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky hádžeme, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO® stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..