Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41429 Lietadlo z mestečka Heartlake

Stavebnica lietadla, s ktorou sú hodiny zábavného letného cestovania isté

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lietadlo z mestečka Heartlake
SKU 41429
EAN 5702016619140
Kusy 574
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S lietadlom z mestečka Heartlake (41429) môžete vzlietnuť až do nebies. Na palube lietadla plného rôznych funkcií objavia deti nekonečné a tvorivé herné možnosti, a to vďaka množstvu parádnych funkcií a doplnkov.
  • Zábavné dobrodružstvá v lietadle na deti čaká spolu s minibábikami zo série LEGO® Friends, Stephanie a Oliviou. Môžu im odbaviť batožinu a pomôcť na nastúpiť, prípadne sa vžiť do role pilota lietadla s figúrkou v kokpite.
  • Súčasťou stavebnice je pilotná kabína, pohyblivý vozík sobčerstvením a toaleta. Kufre idú do batožinového priestoru. Otvorením kabíny sa otvoria aj sklápacie batožinové priestory a nechýba ani odbavovací pult a schodisko.
  • Táto 574-dielna cestovná stavebnica je skvelým vianočným darčekom pre deti vo veku 7 a viac rokov, ktoré milujú svojrázne hračkárske dopravné prostriedky a nemajú veľa skúsenosti so stavaním. Stavanie tejto stavebnice detské hlavičky stimuluje a po dokončení dieťa zažije pocit hrdosti.
  • Toto lietadlo meria vyše 13 cm na výšku,36 cm na dĺžku a 33 cm na šírku. Keďže všetky LEGO súpravy sú kompatibilné, aj túto hračku možno jednoducho skombinovať s inými LEGO® kockami a užiť si skutočne tvorivé hry.
  • Dynamická hra je súčasťou jazdy. Stavebnica má mnoho štýlových pohyblivých častí, ako sú sklápací batožinový priestor a vozík s občerstvením. Batérie nie sú potrebné. Túto cestovateľskú hračku poháňa len detská fantázia!
  • Model lietadla sa dodáva so zrozumiteľným návodom, takže táto skvelá stavebnica je vhodná aj pre deti, ktoré ešte LEGO® hračky v minulosti nemali. Vďaka zrozumiteľnému tlačenému návodu sa do zábavných hier môžete vydať čo nevidieť!
  • Súpravy zo série LEGO® Friends deťom umožňujú zahrať sa na scény z televízneho seriálu, v ktorom sa dievčatá z mestečka Heartlake chystajú na vzrušujúce dobrodružstvá alebo jednoducho sa zabávajú na spoločných stretnutiach!
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Chceme sa tak uistiť, že dieliky tejto cestovateľskej hračky sú konzistentné a kompatibilné a že jej spoje dokážu odolať aj silným turbulenciám!
  • Kocky a dieliky úžasných LEGO® hračiek testujeme všetkými možnými spôsobmi. Vďaka tomu vieme, že súpravy spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality, a práve preto sú LEGO® súpravy tými najlepšími a najbezpečnejšími hračkami pre deti.“

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..